کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ

اثر اوریانا فالاچی از انتشارات امیرکبیر - مترجم: لیلی گلستان-معروف ترین رمان ها

زندگی، جنگ و دیگر هیچ(Nothing, and so be it)
گزارشی از سفر اوریانا فالاچی به ویتنام و مکزیک است.
اوریانا فالاچی موفق به دریافت جایزه بانکارلا ۱۹۷۰ برای این کتاب شد.
چاپ این کتاب بعد از جنگ ویتنام نه تنها برای فالاچی شهرتی جهانی به بار آورد که حتی باعث شد بسیاری از آنها که از جنگ ویتنام دفاع می‌کردند نیز از کرده خود پشیمان شوند. «زندگی، جنگ و دیگر هیچ» را شاید بتوان یکی از موثرترین کتابهای ضد جنگ تاریخ دانست. کتابی که از دید بعضی شاید بهترین کتاب ضد جنگ تاریخ هم لقب بگیرد!


خرید کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ
جستجوی کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ در گودریدز

معرفی کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ از نگاه کاربران
خیلی خوب شروع و با جمله های خیلی خوبتری تموم میشه اما خیلی طولانیه و تکرار توش زیاده یه خورده آدم و خسته میکنه !

مشاهده لینک اصلی
زندگی حجمی‌ست که باید پرش کنیم. حتی اگر اشتباه پرش کنیم، به درک. اشتباه کردن بهتر از هیچ کاری نکردن است

مشاهده لینک اصلی
در تعطیلات در ویتنام مجبور شدم یک کتاب راجع به جنگ بخوانم. به عنوان یک نوک، من هیچ چیز و غیره از روزنامه نگار ایتالیایی Oriana Fallaci، که در سال 2006 فوت کرد، دریافت نکرده بودم. به ویژه برای خواندن داستان های سربازان درگیر، از هر دو طرف، از طریق چشم فالاسی، خاطراتی از گزارش های گاه و بی گمان او درباره تاثیر جنگ بر سربازان می نویسد. در طی سه دیدار از ویتنام، او بیهوده جستجو می کند که چرا جنگ، مرگ و وظایف او به عنوان خبرنگار. این جالب بود که او در مورد مبارزه سنگین در اطراف ارابه در Hué، در حالی که در آنجا به عنوان یک گردشگر در یک هتل شیک، اقامت داشت. به خصوص قطعاتی از روزنامه های سربازان ویتنامی من را تحت تاثیر قرار داد. خوانندهانی که به دنبال یک کتاب هستند که برای جنگ وحشتناک کمی بیشتر توضیح می دهند، مطلقا باید باشد.

مشاهده لینک اصلی
Oriana Fallaci یک دختر است و او یک نابغه است. رفتن به بازدید Xie Luo یک دختر 10 ساله است. پدر از شما نمی پرسد و زمان عالی بود زمانی که ویتنام 1967/1968 آخرین ضربه بزرگی در ویتنام بود. این مکان خوبی است برای زندگی (و نه بودن) و به عنوان یک میمون رفتار شود »T خوک قوانین بازی به شرح زیر است: بازی بالا می رود و بازیکن برای مبارزه با نگوین مبارزه می کند. »... N DJO س ¢ متر، ngÆ ° á» نانوگرم من A'A¡nh بمب شیا سلسله گونه »¹ Caº £ NH، شکستن» ¥ نانوگرم N vaº Nguya »... N روسیه» ج وام trÆ ° á »\u003e c و بعد از ظهر جمعه پس از خواندن پست ها، شما همچنین خوش آمدید به خواندن و نوشتن مقالات. این بازی پس از انتشار سریال Huasha به زودی برگزار خواهد شد. در سال 1968 شما تغییر Oriana Fallaci را مشاهده کردید (@ ما، شما و من @). یک تکه کیک برای دخترانی که میخواهند برای لباسهای لباس لباس بپوشند. Fallaci مرد عشقی است که در عشقش فرو می ریزد. th

مشاهده لینک اصلی
Oriana ما را به هر طریقی برای فهمیدن فانوس های انسانی تلاش کرده است. او تماشا کرد که فضانوردان به ماه می آیند، ابتدا با بازیگران و شاعران و سپس قدرتمند زمین، و در نهایت به جنگ رفتند. در ویتنام و شما می توانید به آن آرام در تماس بود (تا زمانی که عقب در ویتنام وجود داشته است) به جبهه رفت، به دنبال خاطرات ویت کنگ، مصاحبه به طور کلی، به امریکا بازگشت و سپس ترک حق دور ... و همه جستجو دیوانه وار برای جواب به سوالات خواهر پاسخ دهید: @ زندگی چیست؟ @. همانطور که همیشه، کتابی که توسط اشتیاق، شور و شوق واقعی مورد حمله قرار گرفته است، وجود دارد و در جای خود این تجربه دیوانه و یک خاطره بی وقفه در مورد جنایات جنگ است.

مشاهده لینک اصلی
HTTP: //bookfeed.wordpress.com/2008/07 ...

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب بسیار جالب با توصیف عمیق و دقیق جنگ ویتنام است، مخصوصا از آنجا که از درون روایت شده است، بیشتر شبیه یک خاطرات از یک کتاب تاریخی است. نوشتن Oriana® بسیار قوی و مستقیم است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ


 کتاب درگیری های جهانی
 کتاب بن هور
 کتاب یودو،دختری از نیجریه
 کتاب تا چشم کار می کند لاک پشت
 کتاب بازی دروغ
 کتاب من پانزده ساله ام و نمی خواهم بمیرم