کتاب زن همسایه

اثر شاری لاپنا از انتشارات آموت - مترجم: عباس زارعی-معروف ترین رمان ها

همه‌چيز از يك مهمانی شام آغاز می‌شود... رمانی مهيج و معمايی درباره‌ی يك زوج جوان و همسايه‌شان كه ظاهرا با هم دوست‌اند. رمانی مملو از دروغ‌ها، خيانت‌ها و رازهای ميان زن و شوهرها... ؛


خرید کتاب زن همسایه
جستجوی کتاب زن همسایه در گودریدز

معرفی کتاب زن همسایه از نگاه کاربران
خب با سلام، من لذت بردم یکی montón.No من خواندن رمان از این گالیم © نرو، اما من باید بگویم که هر بار که من خواندن بیشتر و پیدا کردن یک جنبه جالب تر این که برای اولین بار بود مورد علاقه من نیست. من چندین نظر راجع به صدای روایت خوانده ام، زیرا در این نوع رمان به طور گسترده ای مورد استفاده نیست: در شخص سوم، بله، اما در حال حاضر روایت می شود. حقیقت این است که من استفاده می شود من به خواندن رمان در ذهن، هر چند در این مناسبت بود به ندرت هر چیزی وجود دارد (همان طور که راوی می دانست کاملا همه چیز را، اما هیچ چیز، و بودن در این Ø ± عجیب و غریب بود) .این زن و شوهر به یک رمان ساخته شده برای خوردن است. من آن را در کمتر از 24 ساعت خواندم، چون خوب، خوب، بله، نسخه خیلی کمک می کند. اما من باید در دفاع از خود بگویم که این به این معنی نیست که من برای مطالعه این روزها خیلی وقت دارم. سبک شری لاپنا به من چسبیده است. چیزی همیشگی به حداقل رسیده است، و همیشه باعث شده است که شما در مورد دلیل تعجب کنید. آیا این یک دنباله دروغ است؟ آیا این شخصیت مقصر است یا واقعا یک پیاده در طرح بزرگتر است؟ من دوست داشتم که آیات من را گول بزنند VeÃa برخی از چیزهایی که در آینده، اما راه آنها روایت می شود و تمام توضیحات را متقاعد من bastante.Normalmente معمولا یک مشکل بزرگ در رمان رمز و راز، و اغلب به من دلایل و یا نتایج را متقاعد کند. در این مورد حقیقت این است که من کاملا راضی هستم، و پایان یکی از آنهایی است که شما می خواهید از آن استقبال کنید. شگفت انگیز یکی از چیزهای مثبت در مورد این رمان این است که، همانطور که می گویم، کار هرگز اتفاق نمی افتد. اما در عین حال ما وقت داریم که شخصیت ها را بدانیم، زیرا تفکر کتاب را تمام کردم که من و آنک مارکو را می دانستم. من با نوبت از شخصیت های ثانویه شگفت زده شد و کرتهای فرعی است که وجود دارد بسیاری از پس از آن به اثبات می شود جای تعجب هم پیوسته، و است که رمز و راز wow.Lo خداوند است که به خوبی اجرا شود، چرا که هر چند به تدریج حل شود، به نظر می رسد که شما یک دید کلی از آنچه اتفاق می افتد، حتی اگر شما دقیقا نمی دانید چه چیزی. این فتنه چیزی است که من را برنده کرده است. زن و شوهر در کنار درب مستقیم است، با دختران کوچک نمی رود. علاوه بر این، همه چیزهایی که قطعه اسرار و عناصر دیگر آن را احاطه کرده است، من را نیز متقاعد کرده است. نمی دانم، لبخند را در دهان من گذاشتم. نویسنده چندین بار با من بازی کرده است. شخصیت های نامتعارف همیشه در این نوع رمان ها یک نقطه ی قوی هستند، اما کسانی که به طور پیوسته راه می روند. در این مورد ما هر دو و تعجب را به همان شیوه. من به شدت توصیه خواندن خود را به دلیل آن است چابک، پر از حوادث، موضوعات جالب درمان شده و به طور کلی دینامیک کاملا به دست آمده است. اگر می خواهید یک رمان سریع اما با یک رمز و راز مناسب و معقول، یک گزینه خوب است.

مشاهده لینک اصلی
بله بله بله بله بله من عاشق آن هستم وقتی یک نویسنده و نویسنده آینده است که فقط یک کتاب شگفت انگیز را تولید می کند آن را به نظر می رسد که برای سال ها بهترین فروش بوده است. من شوخی نمی کنم، این واقعا خواندن قابل توجه است. من می دانیم که ما بازنگری می کنیم، ما می گوییم چیزهایی مانند پیچ ​​و تاب و چرخش غیر قابل تعویض، تمام شب را برای خواندن آن ها متوقف کرد، اما به شما می گویم، این درست است. اگر شما یک خواننده پرشور هستید، و من می دانم که شما به خاطر این است که شما در بررسی Goodreads نوشتید، پس مطمئنا متوجه خواهید شد که من این کتاب را درک می کنم. Secrets.LiesDo شما شریک زندگی خود را می شناسید؟ واقعا؟ آیا همسایگانت را می شناسید؟ واقعا؟ آیا شما Inlaws خود را می دانید؟ واقعا چطور میتونم مردم خوب رو از بد بدانم؟ من قلاب شده بودم، بله از یک صفحه به طرف دیگر، نیاز داشتم که این کتاب را پایین بیاورم اما نمیتوانستم. من چیزهای دیگری را که مورد نیاز بودم امتحان کردم و انجام دادم، اما این بار خوشحال شدم که بدی داشتم و بهانه ای برای تنبل بودن و نشستن و خواندن داشتم. من آگاه هستم که صدای شبیه به صدای من را میشنوم و گاهی اوقات مردم میپرسند، اما یک خواننده مشتاق می داند زمانی که از یک کتاب خوب لذت می برد، فقط باید حواستان را بیرون بیاورند و جهان را فریاد می زنند. من نمی توانم منتظر فرصتی برای خواندن یکی دیگر از کتاب های این نویسنده. من با تشکر از Random House UK، ناشران Transworld از طریق Net Galley برای کپی من

مشاهده لینک اصلی
بنابراین یک زن و شوهر به نام مارکو و آن کنتی وجود دارد که بچه ای به نام کورا می نامند. آنها از فعالیتهای اجتماعی بیرون رفته محروم هستند و وقتی زن و شوهر همسایه از زن و شوهر Conti دعوت به یک مهمانی را دعوت می کنند، سخت است که به مقاومت در برابر آنها بپردازند. برخی از پیچ و تاب هایی که در طرح این کتاب دخیل هستند و یکی یا دو مورد از آنها مهم هستند. مانند، بچه نگهدار در آخرین لحظه لغو می شود. این بدان معنی است که کودک به تنهایی خواهد بود. دومی هنوز به صدا درمی آید. بنابراین زن و شوهر جوان به حزب می روند. من کتاب 4 ستاره را به خاطر داستان بسیار دوست داشتنی بود و به ندرت یک فصل کسل کننده است. با عجله، هیچ چیز پیشگام در مورد این تریلر وجود ندارد. پس از آن گفتم، من هیجان های زیادی داشتم که به راحتی می توانستم پول هایم را به دست آورم. این کتاب را بررسی کنید. ارزش خواندن داشت.

مشاهده لینک اصلی
یک ستاره برای من است؛ زیرا من آن را تمام کردم یکی دیگر از ستاره ها، زیرا نویسنده با نام برخی از شخصیت های خوب روبرو شد. Cora Conti، Cynthia Stillwell، Detective Rasbach من به شما نگاه می کنم. این در مورد همه چیز خوبی است که من می توانم انجام دهم. من نمی توانم از نوشتن متقلبانه و آماتور لذت ببرم! اگر من شنیدم مارکو گفت @ @ Anne پاسخ @ @ Cynthia اظهار داشت @ یک ساعت بیشتر .... آه من غم. اگر شما، به عنوان یک نویسنده، قصد دارید کتابی بنویسید که تقریبا کاملا گفتگو باشد، آیا مطمئن نیستید که ابتدا یک نویسنده دیوانه وار خوب بودید؟ این کشتن من بود. خلق و خوی نیست، هیچ تنظیم (من حتی نمی توانم به شما بگویم که این کشور این تنظیم شده است) و هیچ تن وجود دارد. در همه اوه، و توسعه صفر شخصیتی که نوعی تعصب روانی است بسیار مهم است. بیا فکر کنید، چرا این کتاب را به پایان رساندم؟ من دوست دارم در لاستیک های قطار rubberneck.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا خوشحال شدم که صبح روز بعد از اتمام این کتاب، یک قرار ملاقات پیش بینی شده داشتم یا این بررسی کاملا متفاوت بود! پس از آن که پایان یافت، آن را برای من آرام کرد. هشدار: در صفحه آخر نباشم. پس از اولین صفحه درگیر شدم. هرچند که اکثر کتاب ها تمایل به انجام آن ندارند، هرگز آهسته یا خسته کننده می شوند. برای بسیاری از شما خوانندگان سریع، تصور می کنم شما می توانید این کتاب را در یک روز خواندن و یا می خواهید - من می خواستم به بغل، قرض، (بدون سرقت، لطفا) و یا پرداخت کامل قیمت برای این کتاب - شما نمی خواهید از دست دادن این عشق آن / نفرت از آن، هر، تجربه. پسر، آن را با احساسات شما بازی می کند! Shari Lapena، امیدوارم که شما در رمان بعدی خود کار می کنید، چرا که اولی برای خرید آن است!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب زن همسایه


 کتاب ظهور هانیبال
 کتاب ماکاموشی، موش و گربه در خانه ی اشباح
 کتاب پرواذ
 کتاب منطقه مرده
 کتاب خردم کن
 کتاب نگذار به بادبادک ها شلیک کنند