کتاب سه گانه بارتیمیوس

اثر جاناتان استرود از انتشارات افق - مترجم: محمد قصاع-معروف ترین رمان ها

ناتانیل، پسر یازده ساله، شاگرد یک جادوگر است. روزی لاویس، جادوگر بی‌رحم او را در مقابل دیگران تحقیر می‌کند. ناتانیل سخت‌ترین وردها را یاد می‌گیرد و برای انتقام، بارتیمیوس ـ جن هزار ساله ـ را احضار می‌کند. اما زمانی که جن را می‌فرستد تا بزرگ‌ترین گنجینه‌ی لاویس را بدزدد، در توفانی از جاسوسی، قتل و شورش گرفتار می‌شود.


خرید کتاب سه گانه بارتیمیوس
جستجوی کتاب سه گانه بارتیمیوس در گودریدز

معرفی کتاب سه گانه بارتیمیوس از نگاه کاربران
این کتاب زمینه ای برای شروع کار دارد زیرا پس از چک کردن تاریخ کپی رایت آن، می توان تمام فکرهایی را که داشتم، یک کتاب ... در مورد یک شاگرد جادویی ... در انگلیس ... نوشته شده پس از هری پاتر. @ و این بدان معنا بود که من شکاک بودم، اگر چه نه به این معنی که من فکر می کنم شخصیت اصلی را به نام بری کاتر یا چیزی می دانیم، یک راه بزرگ است که در آن مانند هری پاتر ...... من تمام شب را ماند خواندن آن. این یک کتاب فوق العاده است که نشان می دهد که کتاب های هری پاتر مجبور نیستند فقط یک پدیده باشند، اما می توانند به عنوان یک ژانر نیز باشند، تا زمانی که افرادی وجود داشته باشند که توانایی دارند، همانطور که Jonathan Stroud می کند برای ایجاد دنیاهای جدید. در حالی که هری پاتر همیشه می تواند در بالای پشته باشد (شخصیت های بهتر)، من بین دوبی و باریتیموس را انتخاب نمی کنم؛ این فقط به اشک های خانه عصری پایان می دهد. اکنون قوانین جادویی Strouds، کلید موفقیت در سبک، ساده هستند، ارواح کنترل جادو، جادوگران کنترل ارواح. در حال حاضر، اگر کریزی مسیحیان تصور می کردند هری پاتر مضطرب بود، پس من تعجب می کنم که آنها در این مجموعه با محافل pentacle و احضار @ demons گرفتار شده اند. @ این طرح، هر چند بین عمل، می تواند به میزان قابل توجهی کاهش یابد، اما صحنه های جادویی بسیار شگفت انگیز است، و در حالی که HP به مناسبت به من غمگین شده است، این کتاب اولین کسی بود که من را با هیولا ترسید. اما جواهر در تاج و تخت Bartimeeus است. در حالی که من تصور می کنم نوشتن کتاب ها می تواند برای برخی از افراد سخت باشد، نوشتن یک شخصیت مانند Bartimeeus باید Stroud را دوست دارد کار خود را. Bartys سرخورده، قدرتمند، متکبر، آموزنده و همه چیز در همه، دیدن دنیای جادویی از طریق عبارات و پاورقی هایش کتاب را می سازد. بر خلاف هری پاتر پیشگام، استرواد توضیحات سحر و جادو را با یک پاراگراف طولانی ارائه نمی دهد. در عوض، معلم ما، djinny شور است، که عاقلانه راه خود را از طریق آموزش جادویی خود ترک. در کل، شخصیت او ارزش خواندن، اما همه جادویی ایجاد شده توسط لذت Stroud. شما باید تعجب کنید که چطور شخص اصلی میتواند پس از هاگوارتز باشد.

مشاهده لینک اصلی
در چند جمله اول قلب من غرق شد. آه نه، من فکر کردم، زرق و برق پروانه بنفش تلاش برای تنظیم یک شعر جادویی در مورد صحنه باز. @ GOTCHA! @ خندیدند Stroud. خوب بازی کردید، آقا، خوب بازی کردید. چیز دیگری که املای سمرقند انجام نمیدهد این است که خودتان را جدی بگیرید. این یک امداد بود. من این را با هیجان نزدیک کردم. Id چیزهای خوب را شنید، اما من در خلق و خوی برای برخی از سنگین رفتن در یک دنیای فانتزی بچه ها با baddies شریر، پیشگامان پیش پا افتاده، و غیره بود نه. در عوض آنچه که شما با این کتاب می شود تن آرام، حس شوخ طبعی و یک ماجراجویی ارزشمند به طور معمول من برای شبه علمی تخیلی و یا فانتزی که شامل آن دیوار برقی چهارم است: راوی سارافون با حساسیت مدرن و @ sassy @ زبان، اما این یکی کار می کند. طنز آن، که بیشتر از Bartimaeus حاصل می شود، جنجالی عجیب و غریب وحشیانه ای است که برای انجام یک پسربچه احضار می شود، مرا به یاد P.G. Wodehouse، در حالی که خود رضایت خود را به یاد می آورد یادآور کار هریسون ها، به ویژه شخصیت او @ Sliuppery جیم @ از فولاد ضد زنگ موش. چیزهای خوب و خود ارجاعی مانند این است که مانع تعلیق کفر، حداقل برای من نیست. این عمل به دنبال دژنی های شیطانی مانند دینی و پسر خردمندانه است که در انتخاب شخصیت اصلی آنها وجود ندارد. منظورم این است که من یک شوالیه سفید را به عنوان قهرمان طوفان خود نمی خواهم، اما می توانم دندان های کوپلا را ریشه کن کنم! با این حال استروود آن را کار می کند. در پایان شما برای این دو برای کشیدن @ روز نگه دارید. @ منجر به آن به پایان می رسد کمی کمی قبل از آن را به زلزله هیجان انگیز می افتد. یکی از کتابهای گوناگون آن است. یکی دیگر از این خواهد بود که چطور از بین دو شخصیت اصلی - و در نهایت سرعت به پایان رسیده - به طرز مزه ای از بین می رود، اما این یک ناراحتی کوچک و شخصی است و واقعا این داستان را خیلی صدمه نمی زند. در نهایت، این یک کتاب 4 ستاره است که به دلایل لذتی خالص ستاره اضافی از من می گیرد!

مشاهده لینک اصلی
اگر کیفیت یک کتاب صرفا بر اساس طرحش باشد، این یک رمان عالی خواهد بود. طرح کلی، البته، کرایه استاندارد فانتزی (صرفه جویی در جهان!) اما جزئیات آن و جهان ساخته شده برای رانندگی آن منحصر به فرد است. همچنین، به نظر می رسد که طرح دوم در زیر اصلی اصلی اجرا می شود که قطعا در کتاب های بعد ادامه خواهد یافت و این طرح به نظر بسیار امیدوار کننده است. به قولی، این اولین قسط در سه گانه ی Bartimaeus Trilogy قابل توجه است. با این حال، نوشتن نتوانست به طرق مختلف به من احترام بگذارد، حتی اگر آنها قبلا در اختیار من نبودند، ممکن است حتی دو کتاب بعدی را تحمل نکنم. جاناتان استروود به نحوی موفق به نوشتن با فاصله بسیار زیاد بین راویان و خوانندگان می شود، حتی زمانی که داستان را در شخص اول از طریق Bartimeeus می گوید. بخشی از آن به این خاطر است که بارتیماس بیهوده و حامی است، اما بیشتر به این دلیل که حتی روایت شخص اول به نظر می رسد داستان نویسی شخص ثالث این است که تنها با «â € œâ € â € œ به آن می گوید. بیانیه های بی نقص کمک نمی کند. نویسنده هایی که دیده می شوند حتی از پاورقی های طولانی تر و ضعیف تر نیز استفاده می کنند که آنها روایت را مختل نمی کنند. با این حال، این کتاب بیش از حد از آنها استفاده می کند و اکثر آنها بی فایده و یا غیرقابل انعطاف است. این باعث می شود که من تعجب کنم اگر آقای استروود اجازه دهد که یک ویرایشگر به کتابش لمس کند (او همواره یک سردبیر است). بعضی از پاورقی ها سرگرم کننده هستند، اما در نهایت از طریق کتاب من خیلی ناراحت شدم و گفتم که خودم راضی هستم، متاسفم که می خواهم فریاد بزنم هر بار که یک علامت بزرگ را دیدم. تعدادی از پانویس های مفید نیز می توانند در یک روایت طبیعی با کمی بازخوانی گنجانده شوند. راحت تر جذب می شود، من را از حرکت چشمان من نجات داد و کتاب را به طور مساوی نگه داشته بود. ناتانیل و باریتمائوس به طرز چشمگیری ناخوشایند بودند و از روایت دوردست، صاف و پنهان هیچ یک از دروس معمولی برای پایان دادن به یک کتاب در اسرع وقت امکان پذیر نیست، زیرا من واقعا در مورد آنچه اتفاق می افتد به آنها اهمیتی نمی دهد. من قهرمان ناقص را به اندازه ی بعدی دوست دارم (حتی سهم من از قهرمانان واقعا crrrrrrrrazy را نوشتم) اما هیچ کس در این کتاب نات و بارت را دوست نداشت (به جز دو شخصیت بسیار تک بعدی) و آنها نتوانستند مثل کسی که پشت سرشان می ایستد، آنها حتی مثل یکدیگر هم نبودند. این باعث شد که آنها به اندازه ای جدا شوند، تقریبا غیرممکن بود که با آنها ارتباط برقرار شود. همچنین، من نمی دانم که چگونه نویسنده آن را مدیریت کرد، اما دو قهرمان او چنین رابطه ای دوستانه ای داشتند - حتی در صورت مبارزه یا نفرت از یکدیگر. در نهایت، I از دو ذهن درباره توصیه این کتاب به کسی. داستان درست است (هیچ چیز انقلابی نیست، گرچه جالب است) اما طنز تختخواب می خورد، پرویز سرد است و شخصیت ها بسیار دوست داشتنی نیستند.

مشاهده لینک اصلی
چنین جنجالی عاقلانه خردمندانه، از جمله کوچکترین، پرشور جرکشی. شما این کتاب را کاملا از بین می برید. خنده دار است از دیدگاه های بسیار متفاوت Bartimaeus (یک هوشمند Aleck Djinn که هزاران سال زندگی کرده است و هیچ چیزی برای نشان دادن آن نیست، اما من راک شما نگرش) گفت: و Nathaniel (شاگرد 12 ساله Jerkwad که رویای مادام العمر خود را به یک این یک کتاب پر از طنز است و ما را به شناخت معنا و مفهوم دوستی کمی بهتر می رساند و به ما کمک می کند. حتی اگر برخی از دوستان بعضی وقت ها از یکدیگر متنفر باشند. این غیرمعمول از جفت ها بهترین کار را برای تضعیف توطئه علیه دولت چاق، تنبل و فاسد انجام می دهد و چند لحظه ای را به اشتراک می گذارد که باعث می شود شما در این روند با صدای بلند خندید.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا این کتاب را دوست داشتم، اولین بار از Trilogy Bartimaeus.It وسوسه برای مقایسه کتاب به سری هری پاتر. پسر جوان. شعبده بازي. غرق در اطراف قانون شکنی. معلمان استرن اما شباهت ها واقعا به پایان می رسد. در دنیای Strouds، جادوگران قدرت خود را ندارند؛ قدرت خود را در شناخت نحوه احضار (و بردگی) روح، مانند جینین بارتمیوس، به انجام می رسانند. این جادوگران طبقه فوقانی و متکبر هستند که تقریبا شبهنظامیانی را میبینند که کارخانههای شهر و کارهای کم زندگی را کار میکنند. آنها برای حکومت به سر می برند، اجازه ندارند به خودشان نژاد ببندند، و به جای آن، کار حرفه ای خود را جلب می کنند. یکی از قهرمانان کتاب، ناتانیل، یکی از این شاگردان است. و کتاب دوم قهرمان Nathaniels djinni انتخاب است. اسم های کتاب، Bartimaeus خوش شانس، شوخ و بدبخت. در مورد این کتاب چیزهای فوق العاده ای وجود دارد. پلاگین های Bartimaeus خنده دار. سبک شوخ طبعانه نوشتن. تغییر سبک که با تغییر در POV از فصل به فصل همراه است. شخصیت هایی که فقط به خوبی یا بد بدست می آورند، بلکه یک کیسه ی مخلوط تر هستند. @ Real @ people، به عبارت دیگر، توسط جاه طلبی، یا انتقام، یا حرص و طمع انگیزه شده است. هر چند، این کتاب خوب است. و از همه چیز، به خوبی نوشته شده است. من نمی توانم صبر کنم تا بقیه سه ماهه را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سه گانه بارتیمیوس


 کتاب زندگی و زمانه مایکل. ک
 کتاب در انتظار تاریکی در انتظار روشنایی
 کتاب حال و هوای عجیب در توکیو
 کتاب خم رودخانه
 کتاب وصیت نامه ی فرانسوی
 کتاب 2666