کتاب قلعه متحرک

اثر دایانا واین جونز از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: شراره صدیق-معروف ترین رمان ها

سوفی بیچارگی بزرگی از سه دختر بزرگ است که به زحمت باید شکست بخورد اگر همیشه از خانه بیرون برود تا سرنوشت او را پیدا کند. اما هنگامی که او ناخودآگاه جادوگری از جادو را جذب می کند، سوفی خودش را در معرض هول زدن قرار می دهد که او را تبدیل به یک بانوی پیر می کند. تنها شانس خود را در شکستن آن در قلعه همیشه در حال حرکت در تپه ها قرار دارد: قلعه جادوگر Howls. سئوفی برای فریب دادن زرنگی، باید با صدای بی حوصله برخورد کند، با جادوگر آتش سوزی مقابله کند، و با جادوگر سرنگ زباله ملاقات کند. در طول راه، او متوجه می شود که بیشتر به Howl و خود - بیشتر از اول دیدار با چشم است.


خرید کتاب قلعه متحرک
جستجوی کتاب قلعه متحرک در گودریدز

معرفی کتاب قلعه متحرک از نگاه کاربران
به سادگی جادویی!

مشاهده لینک اصلی
کاملا متفاوت از فیلم اما نه کمتر فوق العاده است.در غیر اینصورت می گویند، من آن را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
Haul Movable Chateau یک پدیده بسیار خلاق و کاراکتر دار است که شما را بی تفاوت نمی کند. شخصیت های اصلی بسیار maÅ¡toviti و سه بعدی و pejzaži که با آنها سرگردان popriliÄ اما živopisni.ÄŒitaoci در زمان توانید برخی از چیزهایی پیش بینی، اما آن را در هیچ موردی به زیبایی naruži از این رمان može است. من به یک پاک پنج Haulovom دام متحرک، و لیست قرار داده nastavak.Å عمه آنچه که یک رمان چیزی است که قرارداد به وضوح ترویج و محبوبیت در صربستان و چه فقط برخی از بیست سال پس از شکل گیری در ترجمه را دریافت کرد.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب به عنوان کودک و یا نوجوان طبقه بندی شده است اما بدون در نظر گرفتن سن lector.El قلعه که باعث ایجاد نویسنده باور نکردنی است، با درهای خود که به مکان های مختلف برای زمان های مختلف و حتی به ابعاد مختلف. به همین ترتیب، لعنت سوفی خیلی بیشتر از لعنت است. این روش نویسنده به ما نشان می دهد که چگونه دیدگاه چیزها با سن تغییر می کند و چگونه ما به آنچه که می گویند یا به قضاوت مردم می کنیم، بی حس می شویم. با هر ساله که ما بیشتر تحقق می یابیم، نظرات بدون لغزش بدون معنی می گیریم و بیشتر ما خودمان هستیم. این نفرین سوفی را به عنوان بهانه ای برای خود، خطر و یادگیری زندگی می کرد. هنگامی که او متوجه شد که روزهایش را به شدت کاهش می داد، زمانی بود که او از پوسته خود خارج شد، زمانی که او شروع به زندگی کرد و اجازه نده روزها. ما همیشه فکر می کنیم که ما زمان زیادی را صرف می کنیم، که می توانیم در آینده به آنچه که واقعا دوست داریم، بپردازیم، فرض می کنیم که این آینده را داشته باشیم، متأسفانه این طور نیست. آنچه ما می توانیم اطمینان دهیم این است که ما یک حضور داریم و برای زندگی در آینده زندگی نمی کنیم و زندگی ما را هرگز زندگی نمی کنیم. من در این زمان فیلم های زیادی را دوست داشتم. در واقع، من فکر می کنم این فیلم انیمیشن مورد علاقه من است. و دقیقا همین مشکل است. من نمی دانم اگر پس از خواندن کتاب آن را دوست دارم! همیشه، و یا 99٪ از زمان، این کتاب بسیار بهتر از فیلم است و در این مورد آن را مانند است. این کتاب عمیق است که فیلم، که باید از پسوند آن مراقبت کند، ندارد. ما بیشتر درباره خانواده سوفی و ​​هوول می دانیم. در واقع، ما بیشتر درباره همه چیز می دانیم که نشان می دهد. علاوه بر این، پایان کتاب نیز من بیشتر دوست داشتم و اکنون به هویل و قلعه او خوشامد می گویم؛ زیرا این یک خواندن است که می دانم که در آینده تکرار خواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
یکی از بهترین فانتزی ها و یک رمز و راز باهوش در کنار آن. احتمالا دهم بار آن را بخوانید، اما این بار آن را به 7yo من بشنوید. او آن را دوست داشت، گرچه من باید چند چیز را توضیح دهم. من یک کالسیفر از خودم را دوست دارم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب قلعه متحرک


 کتاب بگذار دنیای بزرگ بچرخد
 کتاب زنگ ها برای که به صدا درمی آید
 کتاب فرشتگان و شیاطین
 کتاب قاتلان در آینه
 کتاب دن آرام
 کتاب وردست زنبوردار