کتاب مروارید

اثر جان اشتاین بک از انتشارات افق - مترجم: محسن سلیمانی-معروف ترین رمان ها

کینو، مانند پدر و پدربزرگش قبل از او، یک غواص ضعیف است و مروارید را از تختخواب های ساحلی جمع آوری می کند که یک بار ثروت بزرگ را به پادشاهان اسپانیا آورده و در حال حاضر کینو، خوانا و فرزند شان را با اموال ناتوان فراهم می کند. سپس، در یک روز مانند هر دیگر، کینو از دریا با یک مروارید بزرگ به عنوان یک تخم مرغ گاو دریایی ظاهر می شود، به عنوان "کامل به عنوان ماه". با مروارید می آید امید، وعده راحتی و امنیت ... داستان سادگی کلاسیک، بر اساس یک داستان عامیانه مکزیکی، The Pearl به بررسی اسرار طبیعت انسان، حرص و طمع، تاریک ترین اعماق بد و امکانات درخشان عشق می پردازد. این داستان یک غواص مروارید، کینو است، و طبیعت انسانها و همچنین حرص و آز، هراس از هنجارهای اجتماعی و شر را بررسی می کند. الهام بخش Steinbecks یک داستان مردمی مکزیکی از لاپاز، باکای کالیفرنیا سوئیس، مکزیک بود که او در بازدید از منطقه قبیله ای مروارید در سال 1940 شنیده بود.


خرید کتاب مروارید
جستجوی کتاب مروارید در گودریدز

معرفی کتاب مروارید از نگاه کاربران
در سال 1940، استینبک همراه با دوستش اد ریکتس، برای مدت شش هفته، بادبان را در اختیار گرفت. دو نفر از @ Monterey از ساحل غربی خلیج کالیفرنیا به خلیج Angeles و سپس به طرف پورتو سن کارلوس به سمت شرق و جنوب به Agiabampo Estuary رفتند. نتیجه سفر آنها Steinbecks و دریای Ricketts از کورتز: مجله Leisurely سفر و پژوهش پس از یک شب از آبجو با بومیان لاپاز در Isla Espiritu Santo، Steinbeck و Ricketts دعوت شدند تا شهر لاپاز را بررسی کنند. این در حالی است که حساب کاربری Steinbecks از سه روز در لاپاز صرف شده است، او به این داستان اشاره می کند که در نهایت به عنوان The Pearl بازنویسی خواهد شد. Steinbeck در ابتدا یک داستان از یک پسر و مروارید او به دنبال الهی سه خود (لباس، خورشید و جنس)، مروارید خود را به صورت معجزه بازنویسی کرد. با توجه به تقابل کتاب مقدس مروارید بزرگ (متی 13: 45-46 NKJV) او این خوانش کوتاه اما قابل توجهی را با صدای، آهنگ ها و شخصیت های کینو، خوانا و کویوتیو خواند. در کین ما پدر داریم وزن ثروت و سلامتی خانواده کوچک و روستای خود را، همسایه ها و خانواده های گسترده ای که در آن زندگی می کنند، حمل می کند. شخصیت او با خوانا تکمیل شده است؛ با آن استینبک، عقل مادر و پراگماتیست را نشان می دهد، پرورش دهنده فعال هر دو شوهر و پسر هر دوی والدین دارای قدرت و استحکام شایستگی نقش پیش فرض خود در هر دو روستا و خانه هستند، اما ستینبک کار بسیار خوبی در پیشبرد این امر و دادن آن به واقعیت یک رابطه دارد. حتی همانطور که ارتباط برقرار می شود. خواننده به سرعت با آسیب پذیری کویوتیو و به نوبه خود، والدینش و تعادل زندگی خود،Song of the Family @، توسط یک عقرب گزنده می شود. اما اگر Steinbeck لایه ها نداشته باشد نمی تواند باشد! Coyotito همچنین تجسم لذت، امید، و سپس غم و اندوه است. فرزند در حال حرکت و خارج از تمرکز به عنوان سفر ما همراه با کینو در سفر خود را از طریق توسعه روانی. وزن و سایه Kino و Juanas به روستای خود بازگشت و مروارید بازگشت به اقیانوس. من فکر می کنم استینبککس در مورد اشتباهات یک فرهنگ ماتریالیستی مهم است و به خوبی نوشته شده است. خیلی از آن ها لگد زده شده از آبشار استخر؛ لایه بندی شخصیت ها، وضعیت، عمل عالی است. من از اینکه عمق استفاده از ملودی به ارتباط من با داستان اضافه شده بود شگفت زده شدم. این یک احساس اولیه را اضافه کرد درخشان از اغلب افسانه ها گفته می شود، چون از لب ها در اطراف آتش و جرقه زدن ها جرقه می کند. من فکر می کنم مروارید یک مورد جدید است. به نظر می رسد که پس از هر Steinbeck که خوانده ام چیزی است که چیزی است. من نمی توانم کمکش کنم استینبک، لجاجت، امید، غم و اندوه، قدرت، خستگی، عادت ماهیانه، و اهمیت اقدامات انسانی درخشان را به خوبی پیش می برد. نوشتن او باعث می شود که من بتوانم به دنیا بروم و چیزی عوض کنم، خودم را عوض کنم.

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره به 4 دور کمر!\nاین رمان به شما این امکان را می دهد که کمتر از آن توپ های لومنسنت های زیبا از شیار شن و گندم فکر کنید. کینو، یک بومی فقیر اما شلخته که غواصی برای مروارید ها را از شبه جزیره باخ در مکزیک می کند. او با همسرش جوانا و پسرش Coyotito زندگی می کند که متاسفانه توسط یک عقرب عقب افتاده است. جوانا از پزشک درخواست می کند که برای بیماران خود بسیار مورد نیاز است - به این معنی که پول زیادی دارند. کینو و جوانا به هر حال در خانه دکتر قرار می گیرند، اما نژاد و فقر آنها علیه آنها کار می کنند. دکتر Coyotito درمان نمی شود، بنابراین کینو به امید دست دادن جکپات می رود. او یک مروارید واقعا بزرگ پیدا می کند اما در همان زمان Coyotito به طرز معجزه آسایی خود را درمان می کند. این کلمه گسترش می یابد که کینو دارای یک مروارید واقعا بزرگ است و هر کس می آید برای دیدن مروارید و خانواده را به یک حلقه شریر از حرص و آز و فساد کشیدن. این کتاب نشان می دهد بسیاری از تم های مختلف مربوط به Primitivity. حرص و آز: هر شخصیت در The Pearl نوعی حرص و طمع را نشان می دهد؛ آن را به عنوان یک ویژگی غیر قابل اجتناب، جهانی جهانی نشان داده است. استینبک نقاشی فوق العاده ساده از حرص را رنگ می کند. این همیشه بد است، آن همواره فاسد است و چیزی جز رنج ندارد. سلامت: ثروت متناسب با شر در کتاب است. ثروت بیشتر یک شخصیت دارد، بیشتر شر او است. ثروت بسیار ارزشمند است، مردان به نام خود قربانی فوق العاده ای می کنند. قدرت: هر شخصیت در The Pearl قدرت خود را نسبت به کسی که ضعیف است سوء استفاده می کند. دکتر، کشیش و هر فرد دیگری، اما نمی توانید بگویید چه کسی گناهکار است. @من یه خواب دیدم[email protected]\nپایان دادن به شما بی حس می شود. فکر می کنم تحریک آمیز است و شما باید در مورد آن فکر کنید. با تشکر از Arpit برای توصیه این کتاب. بازنگری کمی دیر شده است، اما دیرتر از هرگز بهتر است :-)

مشاهده لینک اصلی
با جزئیات دقیق به عنوان چشم انداز و اخلاق تقریبا به عنوان ساده، مروارید متناسب با سبک افسانه ای از داستان مانند زمین خوب است. من این را در مدرسه و سپس چند سال بعد به عنوان یک بزرگسال خواندید و هنوز هم واقعا از آن لذت می برم. چیزی در مورد اذیت و آزار و اذیت شخصیت اصلی اعتراض و رد می شود. شما می توانید این موضوع را مطرح کنید که این خط خوب بین اعطای خانواده ها و حرص و آزادی خارج از خانه در چند دهه گذشته در آمریکا بیش از زمان انتشار The Pearl شایع است. شاید ناشیانه شیدایی و ناامیدی هم باشد؟

مشاهده لینک اصلی
7th Grade من متنفر از این کتاب و گرگ وسط گربه است تدبیر تحمل تر. چرا این کتاب به مدرسه متوسطه آموزش داده می شود فراتر از من است. من کاملا مطمئن هستم که پیام در مورد مکان شما در جهان ترسناک است، اما به هیچ وجه سعی نکنید خودتان را بالا ببرید. شاید خم شدن، الاغ خود را گسترش دهید و لعنتی را که دنیا به شما می دهد، بفرستد. آن را خوب به عوضی و ناله در مورد آن، اما جرأت تلاش برای از بین بردن از آن. اگر می خواهید یک کارمند تلخ و باهوش باشید، درس های ارزشمند موجود در آن وجود دارد!

مشاهده لینک اصلی
جان استینبک همیشه در رمانهایش در فضاهای باز، خوب، بد، ثروتمند و فقیر، ضعیف و فقیر پرورش یافته است. این شاید ساده ترین و کوتاه ترین، این کتاب کوچک است. از آنجا که من بچه بودم، می خواستم یک کتاب را بیابم که نمیتوانستم آن را بخوانم. من فکر می کنم این بیشتر از دوز شربت است. اما هنوز یک ادبیات واقعی است. واقعیت این است که صرفه جویی در پول تنها چیزی است که بشریت را یک موجود خشن و مخرب می سازد، نقطه ای است که برخی از دو بعدی، این می تواند از مراسم دور باشد. اگر ما از این خاصیت واقعیت اجتماعی عبور کنیم، اشتباه نیست که بگوییم Steinbeck ستوان کمال، امریکا است. همانطور که در هر کتاب، شاهد بودن در این مورد، خواننده را به یک موقعیت عالی تبدیل کرد. حتی اگر متوجه شدم ساختارهای طولانی بسیار موفق بوده اند، ابتدا ساختار Steinbeck را در ابتدا داشتم. 7/10

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مروارید


 کتاب آواز ملکه
 کتاب دریاچه ی مه آلود
 کتاب گل های ویرانی
 کتاب پدر کشی
 کتاب حکایت یاکوبس کوتزیه
 کتاب مثل هیچ کس