کتاب منم کلودیوس

اثر رابرت گریوز از انتشارات ناهید - مترجم: فریدون مجلسی-معروف ترین رمان ها

در قرن اول قرن نوزدهم در رم و به عنوان یک یادداشت های خودآموز نوشته شده است، این داستان رنگارنگ از زندگی امپراتور روم کلودیوس به عنوان یکی از کلاسیک مدرن داستان تاریخی است. از نظر فیزیکی ضعیف و مبتلا به لکنت زبان، کلودیوس در ابتدا از بین رفته و به عنوان یک فریبکار رد می شود. او توسط خانواده سلطنتی خجالت زده به زمینه امور امپریالیستی تبدیل می شود، او به عنوان یک محقق و مورخ تبدیل می شود، در حالی که درگیری های قصر و قتل او را احاطه کرده است. کلودیوس در حال تماشای این درامها از فراتر از چشم عموم، فرار از ظلم و ستمی که نسبت به بقیه خانواده سلطنتی توسط اعضای خود اعمال می کند و برای امپراتور رم در ال.ای.


خرید کتاب منم کلودیوس
جستجوی کتاب منم کلودیوس در گودریدز

معرفی کتاب منم کلودیوس از نگاه کاربران
تریبیوس کلودیوس دروس Nero Germanicus (کلودیوس به خانواده خجالت آور خود) که در لیون متولد شد، در حال حاضر فرانسه، بیمار، لنگ، درهم و برهم زده، لکنت زبان، یک شخصیت بی نظیر، خوابیده توسط خویشاوندانش، برجسته ترین در روم باستان، جولیوس سزار قدمت بیش از قرن خود را به عنوان حاکمان امپراتوری روم گسترش داد. اما او در فضای خائنانه و مرگبار و بیگانه زندگی می کند، جایی که کشتن یک دشمن رایج است، همه چیز برای قدرت، نفوذ و پول، هیچ چیز مهم نیست، حریف خود را قبل از اینکه شما را از بین ببرد، نابود کنید (او بسیار ناچیز بود که قتل). پدر کلودیوس، معروف به کلیسای آلمانی، Germanicus بود، در آلمان به افتخار می پیوندد و بعد از نبرد به پیروزی بر می گردد، تا زمانی که با یک اسرار آمیز به مرگ نگریسته شود، مادرش آنتونیا، زن بسیار تاثیرگذار، دختر لیویا، همسر امپراتور آگوستوس سزار، جولیوس عالی - پسر خواهر یا برادر. او ارزشهای خانوادگی را میپندارد، به طوری که دخترش جولیا همه آنها را می شکند، اما بستگانش به شدت، به طور مداوم، مرگ و میر عجیب و غریب، به اعضای خود رنج می برند، ناشناخته است، آنها لعنت، نیروی نامحدودی است که همیشه آماده حمله به آنها است هر کس کاملا آسیب پذیر است ... کلودیوس، زمانی که گذشت زمان، تاریخنگار می شود، با تیتوس لیوی و دیگر نویسندگان معروف صحبت می کند، بسیاری از کتاب ها را می نویسد، خانواده اش ننگینش را نمی شنوند، متاسفانه، آنها زنده اند، بهترینش ، در مورد اسطوره اتریشی ها، اولین تاریخ این افراد موفق است. کلودیوس ضعیف که توسط دیگران قدرتمندتر از ازدواج با زنان است، به دلایل سیاسی، به زنانی که تمایلی به ازدواج ندارند، دلسرد می شود، اما از مهم ترین خانواده در رم، به زودی ازدواج می کند و اغلب، عدم پرداخت بدهی، او ترجیح می دهد نامحدود، روسپی های خوب است. تیبریس امپراتور می شود، مادربزرگش لیوویاس پسر و برادر پدرش، یک فرمانروای پارانوئیدی است که هرکسی را که از راه دور او را تهدید می کند، می کشد، یا به همین علت سجانی، خادم ترین و بی رحمانه و بلندپروازش، کاپیتان گارد پرتوریا قوی، که از حاکمیت رم محافظت می کند، البته آنها بی گناه هستند. اما تریبیوس می داند، او در لوکس زندگی می کند، در جزیره زیبا کاپری، در ساحل ایتالیا، در نزدیکی ناپل، دور از خطر و چشم های عجیب و غریب و غرور او، حاکم بر مادر، لیویا، اما شایعات از عادات جنسی ناسازگار فیلتر کردن به سرمایه پراکنده. هنگامی که عموی خود را در آخر می میراند، حتی بدتر (خواهرزادهش)، کالیگولا، تبدیل به امپراتور دیوانه جهان می شود، با سه خواهر خود تجاوز می کند، به سنا شگفت زده می گوید که او یک خدا است (کلودیوس فقیر را به یک رودخانه پرتاب می کند، او باقی می ماند و به سمت بالا حرکت می کند)، هر کس باید از شهروندان، از بالاترین تا پایین ترین، پرستش کند، به دنبال انتقام گرفتن از آلمان ها به خاطر مرگ پدرش، بی پروا باشد، اما زمانی که جولیوس سزار نوشت، من دیدم، من @ را فتح کردم، کالیگولا را دیدم و زد ... رمان درخشان، شایعات بیشتر، از تاریخ شاید، اما بسیار سرگرم کننده خواندن.

مشاهده لینک اصلی
چیزهایی که باید در روم باستان بدون تلویزیون، اینترنت یا بازی های ویدئویی خسته کننده باشند. اما پس از خواندن من، کلودیوس، من فکر می کنم که سرگرمی های اصلی شهروندان روم احتمالا از تماشای آنچه خانواده امپریالیست به یکدیگر می کردند، رسید. جرم و فریاد یک نمایشگر مانند سپیروان وجود داشت. تمام نارسیسیسم و ​​خیانت یک فصل یک واقعیت تلویزیونی نشان می دهد. جنس بیشتر از کانال های کانال های پورنو بر روی تقاضا و اختلال عملکرد خانواده به اندازه کافی باعث می شود که مهمانان جری اسپرینگر به دنبال شیک باشند. شما می توانید کفش های خود را بگشاید، پاهای خود را بالا بکشید و پنجره را تماشا کنید، زیرا همه افراد ازدواج کرده، طلاق گرفته، خیانت کرده، دزدیده شده، دفن، تبعید و قتل شده اند. شما نمیتوانید ارزش دلاری را در مورد سرگرمی ها مانند آن بپردازید. داستان از دیدگاه کلودیوس، یکی از اعضای خانواده سلطنتی که قادر به زنده ماندن است، می گوید: چرا که او به دلیل وحشت زده و بد او و چون او هیچ وقت پول کافی برای کسی نداشت که بتواند او را به خاطر املاک خود بکشد. کلودیوس، متولد شده و فراموش شده توسط بسیاری از خانواده، یک مورخ و محقق می شود که چیزهای وحشتناکی را که در اطراف او اتفاق می افتد، مدارک می نویسد، زیرا هر کس می خواهد قدرت خود را به دست آورد و حفظ کند. کلودیوس باید با سه امپراتور مقابله کند؛ آگوستوس نجیب، تبريوس کوتوله و پارانوئید و کالیگولا دیوانه. مادربزرگش لیویا که با آگوستوس ازدواج کرد، به طرز وحشیانه ای از طریق طرح های مختلف و کشتار نسل های خانواده اش را از بین می برد و اطمینان حاصل می کند که پسرش، تیبریوس، یک روز تخت سلطنت را به ارث برساند. کتاب بزرگ که واقعا تاریخ روم را زنده می کند. کلودیوس یک راوی متواضع است و در این میان یک طنز خنده دار و خنده دار همراه با تمامی اعمال قصر است.

مشاهده لینک اصلی
جالب، طنز آمیز، سرگرم کننده و حتی زمانی که عمیقا مزاحم، این نشان می دهد افزایش محیطی بعید Caeser. نقاشی های تاریخی در بهترین حالت، گریوس عمق بیشتری را پشت سر می گذارد و در عین حال به فانتزی امپریالیسم رومی نگاه می کند. اولین بار در سال 1934 منتشر شد، این به عنوان یکی از بهترین آثار انگلیسی در قرن بیستم انتخاب شده است.

مشاهده لینک اصلی
من کلودیوس توسط مانی بررسی شده است: - کلودیوس، می آیم اینجا، راست می نشینم، نمی ترسم. - O oooo آه، mmmm-- بله - essalina من کلودیوس توسط مریل بررسی شده: همه من می توانم در مورد خواب خرگوش هر روز . هر روز خرگوش من نمی توانم به شما بگویم چرا. کلودیوس توسط ایان گری بازبینی شده است: شما سوپرانو را دیده اید، بنابراین شما فکر می کنید که شما در مورد گانگستر ها می دانید. اما امپریال رم شهرت خود را با سازماندهی حلقه های بافندگی به دست نیاورد. نه، آن را نداشت. کلادیوس به طور تصادفی امپراتور تبدیل شد. آنها متوجه شدند که او در یک کمد کج می شود و او را به لگد زدن و فریاد به تخت می کشاند. این ممکن است یک استعاره باشد. یا نه. کلودیوس توسط پرنده بریان بازنگشته شد: حقیقت اصلی سخت گریستن ها را به هیچ وجه کمتر از انحصاری ترین رژیم بوش و با گسترش تمامی سرکوب های ظلم و ستم که از یک حکومت به بعد ادامه می یابد. اگر هیلاری کلینتون در سال 2008 در اوایل سال 2008 اوباما را شکست داده بود و در این سال دومین دوره خود را به دست آورد، آمریکا از سال 1989 تا کنون دو خانواده سلطنتی داشته است. آیا شما با روم باستان متفاوت هستید؟ من مطمئن هستم که من کلودیوس توسط Karen Brissette بررسی شده است: شما بچه ها، آن را به پایان رسید! من ساخته شده پنجاه گرم جیر! چه زمان جادویی خسته من دارم! خوب، من می دانم که همه شما منتظر لبه صندلی خود بوده اید و این تابستان تابستان است که تابستان فوق العاده ای از 23 سالاد ماکارونی را دنبال می کند؟ اینجا پاسخ شما، دوستان است. من کلوجی هستم یا من کلویدوها را در صورت بررسی پوشش کپی که دارم داشته ام. ووو در اینجا ما می رویم، اصلاح، deflorations و احتمالا ماکارونی فازول. من کلودیوس را با استفاده از Praj بررسی کردم. با استفاده از قدرت و قدرت مطلق، ممکن است چیزهای غیر معمولی را برای مردم لیبیود انجام دهد، اما چه کسی این اخلاق را از چنگال روحانی می گیرد که می توانیم در داستان نادری امپراتور نینتوموپو به کار ببریم. پادشاهان و اربابان و حاکمان اسپاستیک بالا و امور وحشتناک آنها، سرنوشت کثیف، خیرخواهانه، وفاداری، وحشیگری، خیانت و عذاب وجدانها از زغال سنگ قدرت قدرتمند و عشق منزجر کننده، مانند آن ممکن است به اصطلاح. من با این حال نیستم امواج انکارناپذیر از عشق و ناراحتی مانند آهنگهای بد آواز با صدای بلند توسط خوانندگان خوب خطرناکانه بی ثبات کردن مفاهیم عاشقانه؛ اخلاق قریب الوقوع و ذات دایره؛ همه چیز نابود شده است، جایی که فراتر از آن چیزی که دوست داری متوجه آن نمی شوید. یک کتاب برای همه کسانی که زندگی می کنند. فهمیدی.

مشاهده لینک اصلی
بازی RomesHistory دروغ از پیروزی است. یا به این ترتیب آنچه که آنها می گویند. اما در مورد من، کلودیوس به عنوان یکی از بهترین داستان های تاریخی که تا به امروز نوشته شده است، به عنوان دروغ گفته می شود، دروغ به اصطلاح یا افزایش یا تضعیف می شود، بستگی دارد به اینکه چگونه آن را می بینید، به یک داستان دراماتیک حیله گری، فریب، تخریب و افتخار روم باستان به اندازه کافی کتک زدن، امور، سرزنش، ترور، و بی عدالتی کشیده شده است. شما شک دارید که آیا شما یک تابلو باستانی را کشف کرده اید. حقیقت مشخصی وجود دارد که فقط یک تبلوئید می تواند بگوید. مطمئنا، در این مورد، دیکشنری دقیق تاریخی در داستان است، اما چیزهای خاصی که اتفاق می افتد، خیلی بد ستاره است، شما باید تعجب کنید که آیا این دروغ است یا خیر. این بررسی با هدف نابود کردن مخلوط فریبنده به منظور جدا کردن دروغین نویسنده از دروغ های ضروری پیروان، انجام می شود. در واقع من واقعا کدر بودم، کلودیوس کاملا غیرممکن است. اما این چیزی است که رابرت گریوز براساس آثار تاریخی است که بی اعتبار و غیرقابل اعتماد هستند و شخصیت ها را به گونه ای طراحی می کند که متناسب با روایت اساسی آن باشد. قبرها به شدت به سوئوتونیوس و تاسیتوس اعتقاد داشتند. او سوئوتونیوس و تعدادی از نویسندگان اواخر رومی را که در بهترین حالت نادرست هستند، مخصوصا برای روایت خود از امپراتورهای پیشین به منظور ارائه انواع شایعات شاد که این آثار پر است. اما پس از آن او مشکل داشت. در میان نویسندگان قرن اول و دوم، A.D. در مورد کلودیوس، اختلاف شدیدی وجود داشت. بسیاری از معاصران او، و به ویژه نروانی ها، کلودیوس را به عنوان عجیب و غریب قدیمی که شما می توانید در صفحات Seneca و Suetonius پیدا کنید. با این حال، تحت Flavians کلودیوس تبدیل به یک امپراتور مدل، که یک فکری در حال مبارزه است و گسترش قدرت رومی را به صورت نظامی و از طریق کارهای عمومی خود، به جای عجیب و غریب که اجازه هر کس دیگری تمام کار برای او و در نهایت مجبور به تکیه بر همسرش خیلی او را به دام افتاد به راحتی. گریوس افق فلاویوی کلودیوس را انتخاب می کند و تلاش می کند تا جنبه های شخصیت او را با سونتیک و سنتکا به روش های مختلف منفی نشان دهد. گریوز ادعا کرد که در هنگام خواندن از سوئوتونیوس و تاسیتس به او می رسید که شاید کلودیوس واقعا همانطور احمقانه نبود، همانطور که همه افراد فکر می کردند و او با هوشمندانه تلاش می کرد که در زمان فتنه و توطئه زنده بماند که بدون شک او را در غیر این صورت می کشاند. در نتیجه، آثار به شدت غرق می شوند و انتخاب می شوند تا به طور خاص، هرچیزی که بعید به نظر می رسد، نسخه های حوادثی که اتفاق افتاده است، ارائه شود. هیچ چیزی نشان نمی دهد که کلودیوس، لیویا، آگوووس یا هرکدام از شخصیت های دیگر بسیاری از چیزها را می فهمند که گریوس در ذهن خود قرار می دهد. ما می دانیم که آنها چیزهای خاصی را انجام داده اند و دلایل متعددی وجود دارد که چرا آنها ممکن است چنین کاری انجام دهند. گریو دلایل خاصی را دوست دارد و داستان بسیار خوبی از آن می سازد، تصور می کند که این درست است یا خیر. چیز دیگری که گریوس می سازد سوراخ در رکورد است. گریوس علاقه زیادی به پیوند رویدادها دارد که احتمالا هیچ ارتباطی با آن ندارند - مثال معروف شخصیت مهم Cassius Chaerea است که در سراسر مکان ظاهر می شود و یک راننده اصلی است. Cassius Chaerea تاریخی تنها به عنوان Prefect Guard Praetorian که به وسیله کالیگولا نفرت و تند دارد شناخته می شود و در نهایت یکی از رهبران طرح قتل او بود. هر گاه Chaerea به جای دیگری در من ظاهر می شود، کلودیوس گریوز در حقیقت شخصیت او را بر شخص تاریخی تحمیل می کند. در واقع، هر زمان که Chaerea قبل از آن ظاهر شود، در حقیقت بازی کسی است که رکورد می گوید Cassius نامیده شده است، و Graves فرض می کند یا وانمود Chaerea بود، برای اهداف طرح. به عنوان مثال، هیچ دلیلی وجود ندارد که نشان دهد که همان کاسویوس که بازماندگان را از Teutoburg رهبری کرد، مردی بود که کالیگولا را کشت. کاسیوس پس از همه، نام یکی از بزرگترین خانواده ها در رم بود. همانطور که من پایان می دهم، اجازه دهید کمی به شما سرگرم باشم. اگر شما تا به حال بازی Game of Thrones را تماشا کرده اید، باید بدانید که هرگز نادیده گرفتن ضعف و انعطاف پذیری آنها نیست. آنچه که آنها در قدرت یا زیبایی اندک هستند، آنها را در حیله و هوش قرار می دهند. اجازه دهید این را بگویم اما فکر می کنم نسخه Grave از کلودیوس، به معنای خاص، Tyrion واقعی است. مطمئنا کوتوله ای نیست، اما او به شیوه خود تغییر شکل داده است. He's لنگ، کج و معشوقه مزمن. او از خانوادهیی است که به خاطر یک زن فریبکار اما با این حال قابل توجه لیبیا به نام سیرزی به قدرت میرود و به همین دلیل به جفری و یا کالیگولا برادرزاده دیوانه وار است. نه این که می گویند بازی تارنما بر اساس تاریخچه من، کلودیوس یا روم است یا اینکه تیریون شاه این هفت ناحیه خواهد شد. من فقط می گویم که آنها هر دو سرگرم کننده هستند، هر دو داستانی هستند، اما این بدان معنی است که آنها هر دو سطل زباله هستند. گاهی اوقات شما نیاز به دروغ برای رسیدن به حقیقت است. بلافاصله پس از انتشار این کتاب، جامعه کلاسیک منفجر شد، با برخی از این کتاب را محکوم کرد و گریو را محکوم کرد (که ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب منم کلودیوس


 کتاب گام به گام با آقای گام
 کتاب مهاجران
 کتاب شکوفه های ارغوان و شراب نیمروز
 کتاب سرداب های واتیکان
 کتاب انزجار
 کتاب جیمز و هلوی غول پیکر