کتاب خوشه های خشم

اثر جان اشتاین بک از انتشارات مجید (به سخن) - مترجم: رضا اسکندری آذر-معروف ترین رمان ها

جان استینبیکز حماسه برنده جایزه پولیتزر از رکود بزرگ به دنبال حرکت غربی یک خانواده و & amp؛ یک ملت در جستجوی کار و آمپر؛ شان انسان. شاید آمریکایی ترین کلاسیک آمریکایی. این رمان بر روی Joads ها، یک خانواده ضعیف از خانواده هایی است که از خانه های اوکلاهما از خشکی، مشکلات اقتصادی و & amp؛ تغییر در امور مالی و & amp؛ صنایع کشاورزی. با توجه به وضعیت تقریبا ناامیدشان، & amp؛ بخشی از این که آنها در کاسه گرد و غبار به دام افتاده بودند، Joads برای کالیفرنیا تعیین شده است. همراه با هزاران نفر دیگر "Okies"، آنها به دنبال شغل، سرزمین، عزت و آمپر؛ آینده. Steinbeck هنگام آماده شدن برای نوشتن رمان، نوشت: "من می خواهم ترس شرم آور برادران حریص که مسئول این [رکود بزرگ و اثرات آن] هستند." این کتاب Steinbeck را در میان طبقه کارگر بزرگ به دست آورد، شاید به خاطر کتاب همدردی با جنبش کارگری و سبک پروسس قابل دسترسی آن
انگور خشم اغلب در دبیرستان آمریکایی & amp؛ کلاس های ادبی کالج. یک نسخه از فیلم مشهور هالیوود با بازی هنری فوندا و آمپر؛ کارگردان جان فورد، در سال 1940 ساخته شد.


خرید کتاب خوشه های خشم
جستجوی کتاب خوشه های خشم در گودریدز

معرفی کتاب خوشه های خشم از نگاه کاربران

اسم پرآوازه ی کتاب کافیه تا هرکسی برای خوندنش وسوسه بشه...حقیقت اینه که شاید کتاب بیش از حد طولانی و گاهی خسته کننده به نظر بیاد ولی چیزی که اشتاین بک ازش شجاعانه صحبت کرده برهه مهمی از تاریخ آمریکا رو روایت می کنه که هم طی خوندن و هم در پایان نه تنها پشیمون نیستید بلکه از تجربه ای که با این کتاب داشتید خوشحال هم خواهید بود.

داستان کتاب سفر خانواده جاد - به عنوان سمبلی از هر خانواده کارگر آمریکا- رو از اوکلاهما به سمت کالیفرنیا روایت می کنه. سفری که همه کارگران از روی اجبار در نتیجه ی ورود ماشین و صنعتی شدن عملیات کشاورزی و نهایتا بیکاری کارگران در پیش گرفتند.ولی واقعیت اینجاست که برخلاف تصور عموم حتی کالیفرنیا هم نه تنها بهشت نیست که جهنم بدتری برای اونهاست.

میشه گفت اشتاین بک رو همه جوانب و مشکلات این سفر ریز شده و دید خیلی خوبی از اون زمان به خواننده میده. این که چطور در میانه بحران بیکاری کارگران، نداری و فقر، گرسنگی و بیماری و مرگ و تلاش برای بقا، هر قشری سعی داشته صرفنظر از @انسانیت@ به نوعی از این اوضاع سودی به دست بیاره

جایزه بهترین شخصیت داستان هم تقدیم می شود به @مادر قصه@ ...که وقتی دید مردان نه دیگه اعتماد به نفسی براشون مونده و نه عقل و منطقی خودش دست به کار شد و هر بار با درایت، کشتی خاندان جاد رو به سمت درست هدایت کرد. امکان نداره این کتاب رو بخونید و عاشق ترکیب زنانگی- مردانگی موجود در این شخصیت نشید

بد نیست در جریان باشیم که

این کتاب زیاد به مذاق سرمایه دارن و زمین داران آمریکا خوش نیامد و برای مدتی توی آمریکا ممنوع شد ولی بدلیل حقیقت گویی و هم دردی با قشر پائین جامعه جای خودش را باز کرد و خواننده های زیادی داشت.نارضایتی سرمایه داران از حقیقت گویی اشتاین بک آنها را واداشت تا حرفهایی بر خلاف انچه کتاب گفته بود تحویل کشاورزان که اغلب هم بی سواد بودند،بدهند. آنها کتاب را ضد کلیسا معرفی کردند و همین طور به دروغ گفتند که تصویری که این کتاب از کشاورزان به نمایش گذاشته تصویر مردمی وحشی است. کشاورزان هم از همه جا بی خبر به کتابخانه ها رفتند و این کتاب را آتش زدند.

انجمن کشاورزان متحد کالیفرنیا این رمان را دروغ و پروپاگاندای کمونیستی خواندند. این در حالی بود که این کتاب مدت کوتاهی توسط ژوزف استالین نیز در اتحاد جماهیر شوروی تحریم شده بود زیرا حزب کمونیست حاکم از این تفکر که حتی بی‌نواترین آمریکایی هم می‌تواند صاحب یک ماشین باشد خوشحال نبود. اشتاین‌بک چندین بار تهدید به مرگ شد و اف‌ بی‌آی او را تحت نظر قرار داد.وقتی که کار نوشتن کتاب به پایان رسید اشتاین بک نوشت: آن کتاب بزرگی که امیدش را داشتم از آب درنیامد. تنها یک کتاب معمولی است. البته همین کتاب معمولی برنده جایزه پولیتزر ادبیات سال 1940 شد.


عنوان این کتاب از «سرود نبرد جمهوری» گرفته شده است: چشمان من شکوه آمدن خدا را دیده اند/او تاکستانی که خوشه‌های خشم در آن انبار شده اند را پایمال می کند. این سرود توسط جولیا وارد هاو یکی از طرفداران براندازی اصول بردگی در سال 1861 نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب سال 1939 منتشر شد و زیاد به مذاق سرمایه دارن و زمین داران آمریکا خوش نیامد. و برای مدتی نشر آن در آمریکا ممنوع شد ولی بدلیل حقیقت گویی و هم دردی با قشر پائین جامعه جای خودش را باز کرد و خواننده های زیادی داشت.نارضایتی سرمایه داران از حقیقت گویی اشتاین بک آنها را واداشت تا حرفهایی بر خلاف آنچه کتاب گفته بود تحویل کشاورزان که اغلب هم بی سواد بودند،بدهند. آنها کتاب را ضد کلیسا معرفی کردند و همین طور به دروغ گفتند که تصویری که این کتاب از کشاورزان به نمایش گذاشته تصویر مردمی وحشی است. کشاورزان هم از همه جا بی خبر به کتابخانه ها رفتند و این کتاب را آتش زدند.
این کتاب در سال1940 جایزه پولیتزر(معتبرترین جایزه روزنامه نگاری در آمریکا) و همینطور جایزه نوبل ادبیات 1962 را گرفت ودر لیست 100 رمان برتر از سال 1923 تا 2005 که توسط مجله تایمز منتشر شد قرار گرفت.
اشتاین بک برای انتخاب اسم کتاب هم مشکل داشت و بالاخره این اسم – به انگلیسی the grape of wrath پیشنهاد همسرش کارول بود که از یکی از شعرهای مذهبی اقتباس شده است.
جان فورد در سال ۱۹۴۰ فیلمی با همین نام با هنرپیشگی هنری فوندا بر اساس داستان این کتاب ساخته‌است.
و اما داستان در مورد یک خانواده فقیر آمریکایی که در پی یافتن کار راهی ایالت کایفرنیا شده اند . خانواده ای که با وجود پدربزرگ و مادربزرگ یک زن حامله و دو بچه کوچک احتیاج زیادی به سرپناه و غذا دارند و حاضرند برای هر مزدی کار کنند تا شکمشان سیر شود . آنها فکر می کنند در کالیفرنیا کار زیاد است اما متوجه می شوند که تعداد کارگرها چندین برابر کارهای موجود است و کارفرمایان مرتب مزدها را کم می کنند و....

مشاهده لینک اصلی
فاجعه زیست محیطی انسان و هزینه آن (در) انسان - مطالعه در نابرابری و بی عدالتی. تصور کنید که مجبور شوید کشور خود را ترک کنید زیرا این فضایی است که توسط یک دهه طوفان گرد و غبار ایجاد شده است؟ تصور کنید که هیچ جا رفتن نیست، اما هنوز در حال عبور از بیابان به امید پیدا کردن یک آینده پس از گذشته خود را از بین برود توسط شکست انسان، حرص و طمع و بی توجهی محیط زیست؟ تصور کنید زمانی که شما وارد می شوید، خوش آمدید، بدون هیچ چیز، اما آنچه که می توانید وسیله نقلیه خانواده خود را حمل کنید ... \"چگونه می توانیم بدون زندگی مان زندگی کنیم؟\" چگونه ما بدون گذشته خود را می شناسیم؟ »تصور کنید کسی راجع به هزاران @ ما @ که هویت خود را با مزارع و معیشت خود از دست داده اند، تصور نکنید. مهاجران همواره مهاجران هستند و خاطره ای از کسی بودن، جایی در گذشته دور می زند. برای درمان آنها به طوری که اگر آنها در خلاء تاریخی وجود داشته باشد، آنقدر بی رحم است که شایع است، و این موضوع تکراری از نوشته های دلهره آور استاینبک است. استینبک یکی از نویسندگان است که من بدون قید و شرط با هر تجربه خواندن بیشتر و بیشتر دوست دارم. من یک بار از آنجا که من در تگزاس زندگی می کردم برای دیدن کشور استینبک در کالیفرنیا سفر می کردم - به دنبال ردیابی هایش در مونتری و سالیناس، همیشه همراه با آثار کامل خود، از رمان های کوتاه خنده دار به رمان های حماسی سنگین خوب و شر. در نهایت، شخصیت های او را در چهره هایی که در جاده دیدم را کشف کردم، من در توصیف طبیعت خود در هوای مرطوب و خشک و هوای گردن بویایی را می شنیدم، گفتگوهای او را در مبادلات روزمره در بازارها و در خیابان های شهر کوچک گرم شنیدم. من همه آنها را دوست دارم، هر یک از مجموعه های استینبک من به دقت نگهداری می شود. روزی که ستینبک بیشتر از من تاثیر گذاشت، یکی از فرزندانم پرسید: فکر کردم قصد دارم یک پاسخ گریزناپذیر و دیپلماتیک ارائه دهم که بیانیه ای برای یا علیه یک داستان خاص نیست. در عوض من شنیدم که خودم میگفتم: انگور دشمن! و لحظه ای که گفتم این را میدانستم که منظورم این بود. ممکن است دقیقا اشتاینبکه مورد علاقه من نباشد، اما قطعا این احساس ناخوشایندی است که من فورا زیر پوستم می افتم. فقط به یاد آوردن صداهای شخصیت ها باعث می شود که من را بترساند - همانطور که آنها از طریق فرار از فرار از کاسه گرد و غبار رنج می برند، این فاجعه زیست محیطی ناشی از حرص و طمع ناشی از خانواده های فردی به بهشت ​​کالیفرنیائی است که از تازه واردان خوش آمدید. فقر، رنج، عشق و ناامیدی - در هر جمله، در هر خط داستان، قابل درک است. حماسه خانوادگی، مطالعه اجتماعی، سند تاریخی، دیدگاه سیاسی، بیانیه اخلاقی در مورد محبت و حرص و طمع - این همه وجود دارد، اما نامرئی در زیر داستان مستحکم ساخته شده است که دارای کیفیت خاص خود است، فراتر از پیام در مورد نیازهای ضروری و نگرانی فقرا، افراد عادی بدون شبکه های محافظتی. من نمی دانم چطور این بازبینی را ببندم، چرا که من با این رمان کار نمی کنم، علیرغم اینکه آن را چند بار خوانده ام. اما یک نقل قول باید به عنوان هشداری برای کسانی که بر این باورند که ثروت خود را از انسان ها محافظت می کند و از بد رفتاری ناخوشایند احساس می شود: اگر او نیاز به یک میلیون هکتار دارد تا او را غنی نگه دارد، به نظر من او به آن نیاز دارد؛ فقیر در داخل خود و اگر خود را در معرض ضعف قرار گیرد، هیچ میلیون هکتار وجود ندارد که او را غنی سازد، شاید او نا امید شود که او نمیتواند او را غرق کند. »

مشاهده لینک اصلی
در طول غم و اندوه روزهای گرد و غبار خشک، به عنوان ذرات خسته کننده در همه جا سقوط ... شما نمی توانید نفس ... در بینی، چشم ها، لباس ها، غذا، خانه، تاریکی در ظهر، قادر به دیدن خورشید در طول طوفان گرد و غبار، خاک بالا که از باد عبور می کند، هرگز در افسردگی باز نمی ماند، زمانی که مردم، کشاورزان خانه های خود را از دست می دهند و به بانک ها می روند، قادر به بازپرداخت وام های خود نیستند (هیچ محصولی پولی ندارند) که توسط خانواده یواد از اوکلاهما، در دهه 1930. دیدن تصاویر سیاه و سفید فقط بخش کوچکی از این داستان را به شما می گوید، داستان واقعی که جان استینبک در مورد رمان «انگور گمراهی» به طور مرتب نوشت. جایی که یک گرسنه، گروه بزرگی از مردم، به وفاداری از کالیفرنیا به دور 1،500 مایل سفر می کند، اما گرسنگی، سوء استفاده و مرگ را بیشتر می کند. Joads، Ma، رهبر واقعی، و Pa، Tom، در یک خودروی قدیمی فروپاشی، از زندان برای کشتن یک مرد در دفاع از خود آزاد شدند (این کار به این معنی نیست که هر دو مست بودند). رز، یک نوجوان با یک خواب آزار دهنده تنبل، بی حرکت، کنی و باردار، عمو جان که بطری را دوست دارد و همسر دیرش را دوست دارد، برای والدین باستانی و چهار فرزند دیگرش مشتاق است. و آخرین، اما نه کمترین، واعظ مقدس جیم کسی، که نمی خواهد بیشتر به موعظه، از دست دادن ایمان خود عضو سیزدهم (بعضی به هدف خود نمی رسند). در حال حاضر، پس از پیاده روی در اطراف جستجو برای یک هدف، در واقع مانند یک بمب زندگی می کند، تصمیم می گیرد از زمانی که مردم برای دولت طلایی ترک کرده اند، چرا او نیز نیست؟ اوکلاهما، تگزاس، نیومکزیکو، آریزونا و در نهایت عبور از رودخانه کلرادو را به بهشت ​​کالیفرنیا، با کوه های بلند و بیابان های بخار گرم، کشف زمین های بیابان بیشتر و هنوز صدها مایل به بارور، مرفه، زیبا، افسانه ثروتمند دره، San Joaquin، ثروتمند ترین بر روی این سیاره. اما نه برای 300،000 Okies (یک غلط گیر، از آنجا که بسیاری از اوکلاهاما نیستند) یک نام ناشناخته به تازه واردین، همانطور که آنها به طرز غم انگیز به آن اشاره می کنند، بی تفاوتی بومیان و پلیس نفرت دارند، به شدت از این فقیران و ناخوشایند، مطمئنا کشاورزان ثروتمند دستمزد را کاهش می دهند، 30 سنت در ساعت، 25، 20 و کاهش می دهند، چگونه کارگران می توانند زنده بمانند؟ تام عصبانی است، از مبارزه بی پایان خسته شده از محل به محل در جستجوی کار، فقدان غذا، مسکن، به خصوص درمان توسط خوب ... مانند او پوسته است. با این وجود معتقد است که هیچ کس بالاتر از او نیست و در صورت لزوم با او مبارزه خواهد کرد. اعتصابات مرگبار، معاونان آتش سوزی اردوگاه های کارگری، خشونت و گرسنگی پیر و جوان، آسیب پذیر نخواهند بود. یک بیانیه قوی در باره غیرانسانی بودن انسان به همسایه اش ... آرزومندیم کمی، اما آیا آن پیدا خواهد شد؟

مشاهده لینک اصلی
اوکلاهما، 1939. تراکتورها به دشتهای ناتوان حمله می کنند، محصولات ویرانگر را تخریب می کنند، خانه ها را تخریب می کنند، کشاورزان از معیشت خود سلب می کنند، و تنها بیل های گرد و غبار و زمین های ربوده شده را پشت سر می گذارند. خانواده های بی نظیر با بی احترامی به تقلید از مالکان که سرزنش یک هیول بزرگتر از آنها را می فریبند. نه خشکسالی شدید، نه دستگاه های آهن، نه حرص و بیداد آنها، بلکه بانک، بانک آنها را مجبور به انجام این کار کرده است. و از این رو زیارت هزاران نفر از خانواده های فقیر به زمین وعده داده شده در کالیفرنیا که دره ها با امید تازه و انگور شیرین رسیده آغاز می شود و جاده ها تبدیل به یک خزنده بی پایان می شوند که دمیدن بی پایان کامیون های ویران شده و افراد بدون ریشه که زندگی خود را تغییر داده اند میراث برای انتظار شغل صادقانه و زندگی شایسته. لیست توهمی از توهمات خنثی و وعده های خیانت در انتظار Joads، قهرمانان داستان Steinbeckâ € ™ ثانیه از داستان اعتراض و epitomization آمریکایی های ثانویه آمریکایی بی شماری که مجبور به تحمل تخریب رفتار مانند گاو، حاشیه سازی شرایط زندگی غیر انسانی و درمان فانی از شهروندان خود را به عنوان یک نتیجه از افسردگی بزرگ، خیزش اجتماعی، اقتصادی و اقتصادی. بیش از هفتاد سال بعد، Steinbecks محکوم کردن اثرات یک سیستم سوء استفاده است که به تصویب قوانین عرضه و تقاضا بیش از بشریت و عدالت اجتماعی وضعیت ناخوشایند بسیاری از کشورهای توسعه یافته که در برابر نرخ بیکاری غیر قابل کنترل و جنبش های مهاجرت عظیم مقاومت می کنند، منعکس کننده صدای نبوی نویسنده اعتراض به یک کلاسیک ادبی پایدار است که به خودی خود صحبت می کند. \"انگور ریزش\" متشکل از جنبش های متناوب سیمفونی مشابه. فصل های کوتاه، جاز و خطی که ترکیبی از زبان روزنامه نگاری و ریتم های روحانی را به نمایش می گذارند درامات مهاجری است که به نوبه خود به عنوان پیش نمایش فصل های روایت های طولانی تر نشان داده شده است که نشان می دهد خروج خانواده یاد به کالیفرنیا و وضعیت سمبلیک آنها برای عدالت اخلاقی با توجه به گفتار جسورانه و اصطلاحات دیالکتیکی خام، طوطی سبک، صداهای ناسازگار، حکمت عامیانه و تصورات کتاب مقدس، روح عرفانی کتاب را شکل می دهد که در اطراف دو نقطه متمرکز قرار می گیرد: زمین و خانواده. زمانی که جواد موظف است رها مزرعه خود را از آنها نیز محروم می کنند، از ریشه های آنها محروم می شوند. هنگامی که زمین از بین رفته است، تحولات شدید، واحد خانواده را تهدید می کند، اما Ma Joad، مادر سخت و آسیب پذیر، همسر مقاوم و محترم، نجیب و شلخته سنگ بنای اراده جمعی جملات، و پسر او تام، کنتراست مردانه به توانایی Maâ € ™ ثانیه برای انطباق، شخصیت خشم که موجب جرقه شورش برای حفظ عزت نفس در مقابل ناتوانی قابل قبول است. اما زمانی که امید به ناامیدی می رسد، ناامیدی در نماز ذوب می شود، دعا به گرسنگی و گرسنگی تبدیل می شود به خشم، و فرو رفتن آسمان ها در سیل ناهنجاری ها، و مادر گربه صورت پریشانی پسرش را در تاریکی می گیرد، پیوندهای ناپدید شده خانواده را حفظ می کند به طور خلاصه در ناتوانی های ناخوشایند و درهم ریختگی فلج می شود، ترک تنها یک روح مطلق و پوسیدگی است که برای همه مردم صحبت می کند، روح تام جواد: \"پس آن اهمیت ندارد\". سپس در تاریکی می آید. هر کجا که نگاه کنی، همیشه در آن قرار خواهید گرفت. هر جا که مبارزه می کنند، مردم گرسنه می توانند غذا بخورند. هر کجا که یک پلیس می شود، یک پسر است. آنجا خواهیم بود. هنگامی که آنها گرسنه می مانند، بچه ها می خندند، آنها می دانند که می خواهند پیشخدمت را آماده کنند. هنگامی که افراد ما مواد غذایی را می خورند که در خانه هایشان ساخته می شوند زندگی می کنند - چرا این کار را می کنند؟ »و این این است که حماسه متقاطع Steinbeck از جبرگرای اجتماعی و اقتصادی تکامل یافته است به معنویت خالص، برای خشم از دست دادن زمین و دگرگونی های خطوط به شعار عشق رستگاری برای بشریت است که بر مرزهای فردی، محدودیت های زمانی و نیازهای مادی و برطرف کردن ایمان هماهنگ قابل ملاحظه ای است که می تواند تنها از شفقت بی پایان و جهانی شدن متولد شود. \"مردم در پرواز از تروریسم پشت\" چیز های عجیب و غریب به آنها اتفاق می افتد، برخی از تلخی بی رحمانه و برخی از آنقدر زیبا است که ایمان برای همیشه امتناع داده می شود. \"

مشاهده لینک اصلی
چطور می توانید مردی را که گرسنگی خود را نه تنها در معده تنگشده خود، بلکه در شکم های ناراحت کننده فرزندان خود، ترسناک کند؟\nانگور خشم John Stinbeck را برنده جایزه ملی کتاب و جایزه پولیتزر، برنده شد و نام خود را بر روی تبلت سنگی که دارای قناری از نویسندگان بزرگ آمریکایی است، حک شده است. منتشر شده در سال 1939، استنبیکس مسلما کار شناخته شده ترین و هنوز هم به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده امروز. ستایشگران از استینبک بخاطر نوشتن داستان حماسی نسبت های کتاب مقدس، آواز خواندن مردان و زنان رایج و مبارزه خود علیه استثمار توسط غنی و قدرتمند، قدرت یک خانواده و روح انسان پایدار در رکود بزرگ و تراژدی کاسه گرد و غبار، که بسیاری از خانواده ها را مجبور به رها کردن سرزمین هایی کردند که معیشت آنها برای نسل ها بود. کشیش ها ستون بک را متهم می کنند که احساساتی و یکپارچگی دارند، که تا حد زیادی غلبه بر تأثیری که دوره و اطراف آن بر افرادی که او توصیف می کنند، سوسیالیست بودن، مارکسیست، کمونیست و تبلیغگر (گاهی اوقات نه همه) است. کشاورزان وابسته کالیفرنیا این کتاب را \"بسته ی دروغ ها\" و \"کمپین تبلیغاتی\" @ نامیده اند، در حالی که برتون راسکوی برای نیوزویک نوشت: \"انگور خشم، چیزی بیش از مشاهدات سطحی، بی اعتمادی به استفاده صحیح از اصطلاح، سخنرانی اسکاتاگوریک. انتقاد در بررسی های منفی متوقف نشد. این کتاب در سراسر کشور ممنوع شد و گاهی اوقات توسط شهروندان خشمگین سوخته شد. Steinbeck تهدیدات ایمیل و تهدید مرگ را دریافت کرد. این کتاب او را به بسیاری از دشمنان قدرتمند تبدیل کرد. او گفت، کشاورزان وابسته به یک حمله هیستریک شخصی به من در هر دو مقالات و کمپین سر و صدایی شروع کرده اند، او یک یهودی است، منحرف، مست، وحشی. کمپین اسماعیل اسطوره ای علیه استینبک توسط دشمنان جدید خود در حال حرکت بود و با هدف فرار از او و تبدیل شدن او از نویسنده مشهور به یک شخصیت نفرت، آنها را متهم به داشتن یک یهودی کرد که به طور عمدی اقتصاد را تضعیف کرده و در عمل علاقه کمونیستی صهیونیستی. کشاورزان وابسته واقعا یک کمپین کار می کنند، او به نماینده خود نوشت، من دشمنان قدرتمند را با انگور ساخته ام. من فکر می کنم آنها نمی خواهند من را بکشند، اما اگر من می توانم آنها را از بین ببرم. حق با او بود. هنگامی که لوئیس میستون، نویسنده فیلمنامه ای برای موش ها و مردان به مرکز مرکزی کالیفرنیا رفت تا مکان های ممکن برای این فیلم را بیابند، استینبک هرگز در هر تختخواب در ترس از اینکه ممکن است توسط ساکنین آنها مورد آزار و اذیت قرار گیرد، متوقف شده است. طبقه پایین شهر سانتا کلارا یک دوست استینبک بود و هشدار داد او هرگز در اتاق هتل اقامت نداشته باشد: پسران پرونده تجاوز جنسی برای شما تعیین شده است. شما در یک هتل به تنهایی می روید و یک خانم وارد می شود، لباس هایش را پاره می کند، چهره اش را فریاد می کند و فریاد می کند و سعی می کنید خودتان را از آن بیرون بکشید. آنها کتاب خود را لمس نمیکنند، اما روشهای سادهتری دارند. Steinbeck خود را در معرض استرس و فشار زیادی یافت، همانطور که متوجه شد که کشاورزان Associated Farm دفتر کلانتر ها را در کالیفرنیا کنترل می کردند و از هر چیزی @ توانستند؛ او همچنین توسط FBI تحت حاکمیت هوور مورد بررسی قرار گرفت و او را به عنوان یک خطرناک خطرناک دیده بود. او مجبور بود نام مستعار را در هنگام بازدید از لس آنجلس نگه دارد و فایل های مخفی نگه دارد. او آگاه بود که بیشتر افرادی که از او نفرت داشتند خودشان قربانی تبلیغاتی بودند که دقیقا توسط کسانی بود که او را متهم به تبعیض نژادی می کرد؛ او به نماینده خود گفت: «مقالاتی که علیه من نوشته شده، همه توسط افرادی هستند که می پذیرند که آنها انگور را نمی خوانند، در واقع ذهن آنها را کثیف می کند. جان استینبک در سال 1939، زمانی که این کتاب منتشر شد. با این حال، در عین حال، بسیاری از خوانندگان دیگر انگور غضب را جذب و ضروری میدانستند - کتابی که توجه به وضعیت کارگران مزرعه مهاجر به غرب را جلب کرد، نشان دهنده خشونت و سختی شرایط آنها بود و کشور را به چالش کشیده بود برای این افراد بهتر است. ارل بیرونیه این کتاب را یک عمل - اختراع مردی از دلبستگی و خشم قلبش نامید و آن را به عنوان خوانده شده و دوست داشت. این دوره آشفته تاریخ آمریکا را دستگیر کرد و موجب واکنش شد. این یک اثر واقعی و پایدار است که بزرگترین دستاورد آن است. به اندازه کافی جالب توجه است، طی چند ماه از انتشار آن، کری مک ویلیز، روزنامه نگار، کار خود را در مورد درمان کارگران مهاجر در کالیفرنیا منتشر کرد. کارخانه ها در زمینه: داستان کار مزرعه مهاجرت در کالیفرنیا یک مطالعه برجسته بود که آسیب های اجتماعی و زیست محیطی ناشی از رشد کشاورزی شرکت های بزرگ در کالیفرنیا را محکوم کرد و محکومیت سیاست و عواقب تجارت بزرگ کشاورزی بود. McWilliams روند روندهای اجتماعی و اقتصادی را به ثبت رساند که منجر به ایجاد زمین های عظیم در کالیفرنیا و نیاز مبرم به کار مهاجر ارزان شد. او دریافت که @ Okies @ تنها آخرین گروه بود که توسط صاحبان نامرئی صنایع اولی کالیفرنیا مورد سوء استفاده قرار گرفت. گروه های قبلی شامل بومیان آمریکایی و مهاجران از چین، ژاپن، مکزیک، هند، ارمنستان ...

مشاهده لینک اصلی
OMGOSH! قدرتمند و تراژیک ....... با پایان دادن به هرگز فراموش نکنید! در نقاط WRATH، زمان های سخت، خانواده های Joad را از ابتدا تا انتها طاعون می کنند و رکود بزرگ دهه ی 1930 را ثبت می کنند. بدون باران، طوفان گرد و غبار و مخرب @ monster @ bank یک زندگی بسیار دوست داشتنی و طولانی مدت زندگی را مجبور ساخت که کشاورزان برای تبدیل شدن به کارگران مهاجر از یک مکان ناخواسته به دیگری پایان دهند؛ و بدون کار + بدون پول = بدون غذا، اما Joads هرگز با وجود خستگی، ضرب و شتم، خشم و غم و اندوه از دست ندهید. آنها از زندگی خود، چیزی که کمی غذا می دادند و همه چیز را از خود به اشتراک گذاشتند، همانطور که شما با نتیجه قابل توجه این کلاسیک 1939 آشنا هستید. @ Jus سعی کنید روزی زندگی کنید، روز را جشن بگیرید. @\nSteinbeck (نویسنده مورد علاقه من # 1) شخصیت های واقع گرایانه را ایجاد می کند و چند فصل کوتاه (کوتاه مدت) (از جمله فصل 1) را برای توسعه یک توصیف اتمسفر از زمان اختصاص می دهد و ....... در حالی که EAST از EDEN همچنان یکی از مورد علاقه من تمام وقت خوانده می شود، من قطعا احساس می کنم GRAPES WRATH سزاوار رتبه 5 ستاره نیز هست. @ این کار بر روی یک هواپیمای کاملا متفاوت طراحی شده است. @

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خوشه های خشم


 کتاب نبرد با شیاطین 1
 کتاب طوطی فلوبر
 کتاب شبح سرگردان
 کتاب پرونده فرعی 13 اتفاق مشکوک
 کتاب قهرمان عصر ما
 کتاب فرانکلین و رعد و برق