کتاب داستان دوست من (کنولپ)

اثر هرمان هسه از انتشارات ماهی - مترجم: سروش حبیبی-معروف ترین رمان ها

سه داستان از زندگی Knulp، یکی از فرزندان Taugenichts Eichendorff، یکی از جذاب ترین قطعات هراسان پیشگام هانس است. در نتیجه آثار او، آنها بخشی از چرخه بزرگ داستان های Gerberau است، که به ما زندگی در یک شهر کوچک Swabian در دوران قرن بیست و یکم، به عنوان مثال از سرنوشت های شخصیت های متعدد و متمایز است.


خرید کتاب داستان دوست من (کنولپ)
جستجوی کتاب داستان دوست من (کنولپ) در گودریدز

معرفی کتاب داستان دوست من (کنولپ) از نگاه کاربران
معادلات زیادی بین Knulp و زیر چرخ وجود دارد. هر دو در یک جامعه صنعتی زودگذر قرار می گیرند که در آن مردم توسط معامله های خود تعریف می شوند: نجار، میلر، کوبه، برش سنگ، پوستر. هر دو از جوانان پیش دبستانی که استعداد تحصیلی خود را در اوایل زندگی خود نشان دادند، گفتند، اما راه کمتری را در پیش گرفتند. پس از رها کردن مدرسه برای دنبال کردن یک زندگی سرسختانه از عاشقانه و ماجراجویی، Knulp به عنوان یک بی سرپرست به پایان می رسد، که خود را با اعضای ثابت شده جامعه به ارمغان می آورد با آوردن آنها لذت های کوچک و اشتیاق برای آزادی. با این حال، در پایان زندگی او باید با پتانسیل غیرقابل تحقق خود مقابله کند و از جانب خداوند بپرسد که آیا زندگی او هدف است.

مشاهده لینک اصلی
@ آیا شما متوجه نیستید که همه چیز همانطور بود که باید باشد؟ چرا باید در غیر این صورت باشد؟ من نمی خواستم به جز شما چطور به نام من راه های مختلفی را راه می انداختید و شما همیشه مردم آرام و آرام به دنبال آزادی بودید. به اسم من احمق بودن را انجام دادی و خود را در معاشرت با مردان قرار دادی؛ از طریق شخصیت شما، من عاشق و نومید شدم. \u0026 lt؛ \u0026 gt؛ @ داستان متحرک، صلح آمیز، مهربانی انسان دوستانه، خوشبختی و وجود عاقلانه شخصیت اصلی ...: D

مشاهده لینک اصلی
من در اینجا می خوانم که Knulp Hesses محبوب ترین کتاب در سال قبل از انتشار دیمین، که من آن را احساس نمی کنم. من فکر می کنم سیذارتا ممکن است به این مکان برسد. پس از خواندن آن 16 سال پیش، به یاد دارم که واقعا دوستش داشتم. اما در حال حاضر تنها یک داستان معمول معمول است. شخصیت اصلی یک روح آزاد داشت و زندگی اش را با شیوه ای دقیق و بدون محدودیت و محدودیت دوست داشت، و این باعث شد که او یک شخص محبوب و دوست داشتنی باشد که همه به او غبطه می خورند. اما در بخش سوم، او احساس ناخوشایندی داشت و از اینکه نمی توانست به عنوان یک عضو موفق جامعه پی ببرد، پشیمان شد. و این یک تناقض برای من بود. با این حال، در پایان، خداوند به این طریق پاسخ خود را دریافت کرد: این میل خدا بود!

مشاهده لینک اصلی
بدترین کتابی که تا به حال خوانده ام. این فقط خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده است خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده خسته کننده ... و دوباره خسته کننده ...

مشاهده لینک اصلی
رمان کوتاه، محبوب ترین هس قبل از انتشار دیمین بود. علامت گذاری موضوعاتی که بعدا توسعه می یابد، مانند ایده سفر و جستجو. این واقعا گذرگاه ها و بازتاب های زیبا و جالب است. اما من از دوران پیش از دیمن فکر می کنم، آن را حداقل دوست داشتم. با این حال، این یک کتاب جالب است و برای کوتاه بودن آن راه خوبی برای شروع در ادبیات هس است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب داستان دوست من (کنولپ)


 کتاب قتل اتسویا
 کتاب گرگ در لباس میش
 کتاب راهنما
 کتاب فرانکلین با قایق پارویی به سفر می رود
 کتاب گام به گام با آقای گام
 کتاب جادوی مرجع