کتاب مرگ مورگان

اثر آن تایلر از انتشارات افراز - مترجم: کیهان بهمنی-معروف ترین رمان ها

مورگان گارور در فروشگاه سخت افزار Cullens در شمال بالتیمور کار می کند. او دارای هفت دختر و یک همسر گرامی است، اما وقتی که او به منطقه خاکستری متوسط می رود، خانه اش رو به زوال می اندازد. سپس مورگان دو تازه جوان جوان دوست داشتنی را در شرایطی به سختی می گیرد - و همه سه کشف می کنند که هیچ کس قلب ایمن نیست.


خرید کتاب مرگ مورگان
جستجوی کتاب مرگ مورگان در گودریدز

معرفی کتاب مرگ مورگان از نگاه کاربران
رمان من آنتونی تایلر مورد علاقه من است، اما همه آنها استادانه هستند. این یکی از پیچ و تاب های هانا و خواهرانش است. امیدوارم که او قبل از مدت طولانی با یک جدید بیرون بیاید، اما تا زمانی که مجبور شد فقط چهار بار دیگر تمام دیگران را دوباره بخواند. همانطور که من فقط مورگان را انجام دادم. این بار از طریق من متوجه شدم که شخصیت بانی شخصیت شناسی است. او از توصیف فیزیکی خانم تایلر شبیه است و در یک نقطه او میپذیرد که او قصد دارد این داستان را بنویسد (یک نوک که به یاد نمیآورم). شخصیت اصلی شخصیت اصلی نیست. او تحمل می کند و با شخصیت اصلی، مورگان گارور زندگی می کند. تایلر نیز به عنوان یک مأمور (از نظر احتمالا غیرمجاز) ازدواج کرده است. دکتر تقی مدرسسی، که در سال 1997 درگذشت، کشته شد. هنگامی که مورگان در حال ساخت (تقریبا به معنای واقعی کلمه) میرود، وانمود می کند که یک دکتر است. من هم اکنون می بینم که تایلر @ خاموش کردن @ مورگان به معنی. (این کتاب در سال 1980 نوشته شده بود، زمانی که M او احتمالا کاملا مناسب بود.) مورگان نمی میرد، اما به نوعی او به او می میرد. از این رو، @ Morganans Passing @ یک مشت کتانی است، اگر چه من همیشه تصور می کردم که معنی آن این است که مسافر M.G. فقط @ عبور از طریق @ هویت های مختلف و زندگی دیگر مردم، از جمله بنسی. البته، او می تواند به این معنی است که هر دو راه (نویسندگان هوشمندانه). و این مورگان گوره تشدید کننده است؟ Hes یک دیوانه کننده بی مسئولیتی همکار است که همیشه کار درست را انجام می دهد. پسر بچه خلاق، در زمان تولد، در حال تولد است، حالا هم همه بزرگ شده اند و دقیقا به همان اندازه که او دوست دارد، به جز زمانی که او نمی تونه. در مورد هر زن و شوهر تقریبا در هر لحظه یک زن وجود دارد که به او بگوید چه کاری باید انجام دهد.

مشاهده لینک اصلی
من عاشق رمان های آن تایلر هستم شخصیت های او اغلب عجیب و غریب، دمدمی مزاج و ضرب و شتم هستند. در این داستان، مورگان گور، شخصیت اصلی این چیزها و موارد دیگر است. من متوجه شدم که او کاملا مخوف است، که منجر به رتبه 3 ستاره من شده است. من فکر می کنم نوشتن به خوبی در سبک آن تایلر درست شده است، اما من فقط کاراکتر مورگان را دوست نداشتم و هیچ کدام از شخصیت های دیگری که دوست داشتم برای من کم نیستند. مورگان یک مرد 45 ساله است، بنابراین واقعا اینطور نیست قدیمی، اما او مانند یک مرد کثیف رفتار می کند. هنگامی که شرایط به نفع او باشد، او شخصیت یا شخصیت کاذب را در موقعیتی قرار می دهد. داستان شروع می شود با مورگان بخشی از یک جمعیت در کلیسای پروتستان به تماشای یک نمایشگاه عروسک زمانی که یک اعلامیه برایdoctor در خانه ساخته شده @ به علت بیماری. او به تماس پاسخ می دهد و خود را به عنوان یک دکتر معرفی می کند و به زوج جوان تحویل می دهد. خوب، او در طول چند سال آینده بهstalk @ این زوج می پیوندد و سایه خود را در هر کجا که می روند متوجه می شوند. او در نهایت خود را در وسط ازدواج و زندگی خود قرار می دهد. بنابراین اغلب من می خواستم او را با ریش و لجبازی او و کلاه های احمقانه نگاه کنم. او در خانه خود با 7 دختر زندگی می کند، همسرش و مادرش و خواهر نخودچی که همه آنها اساسا او را به عنوان عجیب و غریب نوشته اند و کسی که جدی گرفته نمی شود. در پایان داستان، همسرش بانی در مورد او فریبکارهای هوشمندانه ای دارد، که من به دلیل نابودی داستان آن را شناسایی نمی کنم، اما فکر می کردم این جالب ترین چیز بود - او را خوب گرفت!

مشاهده لینک اصلی
من یک کپی از مورگانها را برداشتم که تصور اشتباه را بر آن داشتم که یکی دیگر از کتابهای آن تایلر را خوانده بودم و از آن لذت بردم. پس از گذر از رکورد من متوجه شدم که باید اشتباه کنم. با این وجود، من خوشحالم که فرصتی را به دست آوردم و کتاب را خواندم. مورگانها در گذر به مورگانانی که به سن زایمان و اخوت او مراجعه می کنند، می نویسد، که توسط همسر سابقش نوشته شده است. این داستان جلوه های ویژه 12 ساله را از 1967 تا 1979 پوشش می دهد. حوادث کتاب به پایان رسید و تولد و مرگ: تولد دختر و پسر امیلیس؛ و مورگان ها خواندن ملاقات ها (اول و سپس دیگران). مورگان گورور نوعی شخص است که در کنار تصورات غلط مردم نقش دارد. به نظر می رسد این عجله از او به عنوان یک نیروی محرکه در زندگی او است؛ این و شگفتی او با امیلی و زندگی ساده او. زندگی مورگان ها یکی از هرج و مرج ها است. خانه اش پر از خویشاوندان (هفت دختران، خواهر و مادر و همسرش) و همدستی (به این دلیل که او بسته است). زندگی امیلی کاملا مخالف است و او را تحسین می کند. از طریق حسادت او به نوعی عجیب و غریب از عشق با او می آید. در حالی که من خودم را به خصوص از هر شخصیت دوست داشتم، لذت بردن از خواندن کتاب. این کمی تلخ است. هیچ کس واقعا خوشحال نیست، با این حال همه به دنبال شادی هستند.

مشاهده لینک اصلی
@ Morgans Passing @، توسط آن تایلر در مورد یک مرد میانسال که مورگان نام دارد، است. مورگان با زندگی خانوادگی خود غرق می شود و دوست دارد تظاهر کند که او افراد دیگر است. مورگان در فروشگاه سخت افزار خانواده کار می کند، اما او کارهای زیادی را در مورد شهر انجام می دهد. یک روز، مورگان در یک نمایشگاه عروسکی است، زمانی که یکی از بازیگران از یک دکتر می پرسد. مورگان گام بر می دارد و ادعا می کند که یک دکتر است. عروسک جوان، لئون و همسرش، امیلی، منتظر نوزاد هستند و به زودی می آیند. مورگان تلاش می کند تا آنها را به بیمارستان بفرستد، اما باد کردن نوزاد را در کنار جاده ها می کند. از آن روز، مورگان با زوج جوان وسواس می شود. او زندگی خود را تصور می کند، با چند دارایی و نه چندان که آنها را به عنوان زندگی ایده آل به هم بزنند. مورگان شروع به دنبال آنها می کند و تلاش می کند تا از طریق زندگی خود به طور غیرقانونی زندگی کنند. همانطور که مورگان ها هفت دختران رشد می کنند، ازدواج می کنند و فرزندان دارند، او در زندگی خود خفه می شود و شروع به صرف زمان بیشتری با لئون و امیلی می کند. انتخابهایی که ما انجام می دهیم، همیشه زندگی ما را در مسیری که انتظار داریم، می فرستیم. این یک داستان جالب بود.

مشاهده لینک اصلی
مورگان گارور در فروشگاه سخت افزار Cullens در شمال بالتیمور کار می کند. او دارای هفت دختر و همسر خوب است. همانطور که او به سال های میانه خود می رسد، خانواده اش را گیج کننده و خسته کننده می بیند. برای شکستن زندگی اش وانمود می کند چیزهای مختلفی برای افراد مختلف است. او در واقع برخی از مراسم هفتگی او در این شخصیت های مختلف انجام می شود و این چیزی است که همسرش به عنوان بخشی از مورگان پذیرفته است. سپس یک روز او به نقش دکتر مورگان می آید تا به دو جوان تازه جوان کمک کند تا نوزاد را تحویل دهند. اما، این بار متفاوت است و او بسیار وابسته به زن و شوهر است. این یک داستان عاشقانه است، اما از نوع غیر معمول است. همیشه از کتابهای آن تایلر لذت می برم. آنها طنز آمیز هستند و شخصیت های او بی نظیر هستند. هرچند رمان های او ملایم است زیرا شخصیت های او در جهان گیج کننده حرکت می کنند. سال گذشته، من بعضی از کتاب ها را با کارل مادرم به فروش می رساندم و از یک شوم به Morgans Passing دادم. من تعجب کردم که چقدر از کتاب لذت بردم. من فکر می کنم که او مورگان را کمی خرد کرد. (نوشته شده در سال 1998)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب مرگ مورگان


 کتاب انهدام یک قلب
 کتاب جنگولک بازی های جناب تام ۳
 کتاب رابین هود
 کتاب برو سرمگس برو!
 کتاب یه چیزی بگو
 کتاب انگار آن جا نیستم