کتاب پشت سرت را نگاه کن

اثر سی بل هاگ از انتشارات آموت - مترجم: آرتمیس مسعودی-معروف ترین رمان ها

وقتی کلو بنسون از خواب بیدار می‌شود، متوجه می‌شود که ربوده شده و در یک دخمه زیرزمینی زندانی است اما اصلا به یاد نمی‌آورد چطور به آن‌جا آمده است. او از آن‌جا می‌گریزد اما کسی داستانش را باور نمی‌کند. به همسرش مظنون و ناچار می‌شود برای کشف واقعیت و برای زنده ماندن، ردپای خود را دنبال کند. اما چه کسی کلو را تعقیب می‌کند؟

«پشت سرت را نگاه کن» نوشته‌ «سی‌بل هاگ» تا کنون توانسته عنوان‌های متعددی از جمله پرفروش‌ترین رمان با موضوع زنان، دومین رمان پرفروش آمازون، پرفروش‌ترین رمان روانشناسی و پرفروش‌ترین رمان ژانر وحشت را از آن خود کند.

* پرفروش ترین رمان با «موضوع زنان»، دومین رمان پرفروش «آمازون»
* پرفروش ترین رمان «روانشناسی» و پرفروش ترین رمان «ژانر وحشت»


خرید کتاب پشت سرت را نگاه کن
جستجوی کتاب پشت سرت را نگاه کن در گودریدز

معرفی کتاب پشت سرت را نگاه کن از نگاه کاربران
فقط کجا شروع کردم با این کتاب. من این را به عنوان یک نسخه پیشرفته از سیبل هاج از طریق Net Galley خواندم. فقط به آن پوشش نگاه کنید، چطور به آن نگاه کردید و تعجب نکنید که این داستان چیست؟ آیا شما فکر می کنید آن را به درستی تسریع می کنید؟ خب، اجازه دهید به شما بگویم که این اولین بار است که شما اولین صفحه را باز می کنید، بهتر است همه چیز را که لازم دارید انجام دهید، انجام دهید، زیرا این کتاب فقط به شما کمک می کند تا بیشتر و بیشتر به نوبه خود تغییر دهید صفحات بدون درک، ساعت ها رفته و من از طریق این حتی با اصلی شخصیت Chloe رفتن.هنگامی که آن ترسناک شدید، من متوجه شدم تنفس سریع، من بچه شما نیست.من نفس نفس راحتی زمانی که او نسبتا امن . من فقط می دانستم پایان، اما من نمی دانستم که چگونه، چرا و اگر آنها موفق شوند. بعدا شک و تردید داشتم که گاهی فکر می کردم و می فهمیدم که آیا درست بود که فرض کنم این ممکن است که من آن را تصور کنم. من تلاش می کنم تا چیزی را از دست ندهم، بنابراین من می خواهم امروز بمانم و آن را ترک کنم تا فقط بگویم، شما واقعا به این کتاب در زندگی خود نیاز دارید. من یک فن هستم! این تنها کتابی است که من خوانده ام این نویسنده. .... تا حالا...

مشاهده لینک اصلی
همه کتابهای سیبل را خوانده و لذت برده اید، باید همه آنها را بخوانند. این یکی کاملا متفاوت با ژانر عادی است که او دوست دارد در آن بنویسد اما صدای شگفت انگیز صدای Sibels هنوز هم برای دیدن و لذت بردن از آن است. از همان ابتدا خواننده گلو را در آغوش گرفته و هنگام چاقی ریشه می کند او از یک آرامگاه زیرزمینی فرار می کند. هیچ کس آن را نادیده نمی گیرد و به او ایمان می آورد وقتی که او به آنها اطلاع می دهد که کسی می خواهد او را بکشد.

مشاهده لینک اصلی
من به طرز چشمگیری از طرز تفکر کتاب بد برخوردار هستم. من امیدوار بودم که این کتابbad خط @ را شکست، اما هیچ شانسی ندارد. برای یک هیجان انگیز، این کتاب از همان ابتدا به راحتی قابل پیش بینی بود. بسیار Clichà © و بیش از حد قابل پیش بینی است. من هیچ توصیه ای ندارم تنها چیزی که من در مورد آن دوست داشتم پوشش کتاب بود :(

مشاهده لینک اصلی
وای! فقط وای! من فقط خواندن این کتاب را پایان دادم و هنوز هم از پایان می گذرم. با این حال، فکر کردم که من آن را می دانستم و واقعا شگفت زده نشد، من خیلی سریع غرق شدم که من خسته ام. این کتاب شگفت انگیز از ابتدا تا پایان است! عمل و توسعه شخصیت عالی است و داستان داستان افسانه است! هیچ موضوعات گم شده (حداقل برای من). بسیار توصیه شده!

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره این واقعا، واقعا خوب بود. ایو چند نفر از این همسر جوان را بخاطر برخی از تروماتیک از خواب آمدن بیدار می کند و به نظر می رسد مشکوک به نسخه ای از واقعیت است که توسط نزدیکترین و عزیزترین کتاب های او گفته شده است و من فکر می کنم این یکی از موارد بهتر است. این اتفاق می افتد به Chloe Benson . از فرار کردن در یک پناهگاه زیرزمینی فرار می کند و در نهایت به جاده می رود و یک ماشین را پرچم می کند و به بیمارستان منتقل می شود. مشکل این است که او نمی تواند هفت هفته گذشته را به یاد داشته باشد. او اخیرا پس از سقط جنین دچار افسردگی شده بود و هنگامی که داروهای ضد افسردگی او عوارض جانبی بدی را ایجاد کرد، شکسته شد. مشکل دیگر این است که هر کس در حال حاضر فکر می کند فقط به داشتن واکنش بد به قرص های خواب و داشتن توهم. او تنها نسخه شواهدی از رویدادهای خاص خود را دارد. در حال حاضر معمولا این کتاب ها به پراکسیسم عدم اطمینان و شک و تردید می رسند که قربانی نمی داند چه کسی یا چه چیزی باید باور داشته باشد و ما از گفتگوی داخلی و دایمی استفاده می کنیم. اما Chloe از چیزهای سخت تر ساخته شده است و مصمم است که برای آنچه که در واقع اتفاق افتاده است، کار کند. آنچه که پیدا می کند، کاملا مقابله کرده است. Chloe یک شخصیت قوی و قوی بود که قاتلانش را با قاطعیت حفظ کرد. این خواندن بسیار لذت بخش بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پشت سرت را نگاه کن


 کتاب مردی با کبوتر
 کتاب بیگانه ای در دهکده
 کتاب دنیای معرکه تام گیتس
 کتاب پیانوی خودنواز
 کتاب رگه های عجیب و غریب
 کتاب به خاطر آقای تراپت